LengyelB

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Avon Distillery Por Állagú, Ragyogást Fokozó C-Vitamin Shot

Avon Distillery Por Állagú, Ragyogást Fokozó C-Vitamin Shot
2020. február 15.

Nagyon bevált nekem ez a termék. Lassan 2-3 hónapja használom folyamatosan. Eleinte csak az éjszakai krémmel használtam, de annyira bejött a hatása, hogy már reggel és este is használom. Pumpás arckrémekkel könnyebb keverni tenyérben, de tégelyes termékkel is jól tud működni, ha kis spatulával kiveszem a krémből a tenyeremre. Szerintem minden csak megszokás kérdése, egyáltalán nem bonyolult vagy macerás használni. Igazi különlegességnek számít 100 %-os C vitamin tisztaságával. A bőröm ragyogóbb, egyenletesebb, a májfoltjaim halványodtak. Ár/érték arányban is szuper, hozamosabb használat után is éppen csak egy kis mennyiség fogyott el belőle. A vegán összetevők miatt pedig plusz csillag jár neki.

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
2019. január 7.

A rózsaszínű árnyalatból vettem első körben 2 darabot. Nem bántam meg :). Tartósságától nem szabad csodát várni, napközben többször is újrakenem, emiatt van mindig 1 a táskámban is. Kiadós mennyiség, így sokára fogom elhasználni őket. Jól hidratál, szép, "finom" a színhatása. Jó ár/értékű kis ajakápoló.Egy próbát mindenképp megérhet másoknak is :)!

Lancôme Lip Lover Ajaktökéletesítő

Lancôme Lip Lover Ajaktökéletesítő
2019. január 7.

Az utazóméretet kaptam ajándékba a 355-ös árnyalatból. A színe nagyon tetszik (a pink egyik árnyalata), felhordva sem lesz túl erős a színhatás. Tartóssága a nullával egyenlő, még evés-ivás nélkül is 1-2 óra alatt kenődik, lefolyik. Ami pozitívum, hogy nagyon jól hidratál, ám hasonló hatást jóval olcsóbb termékkel is el lehet érni. El fogom használni, de teljes kiszerelésű terméket nem vennék, annyira nem győzött meg.