lengyeldori18

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2014. május 28.

Garnier BB krémem végét járván feljöttem KM-ra, hogy valami jobbat találjak, jobb fedésű, hosszan tartóbb kis csodát... meg is találtam eztaz egész jó árban lévő, jó minőségű CC krémet jó véleményekkel... Be is mentem a közeli DM-be és örültem mint majom farkának hiszen le volt árazva... Elég fehér bőrű vagyok, de a 40-es még nálam is fehérebbnek tűnt így megvettem az eggyel sötétebb 50-eset... elégedetten haza ballagtam az új szerzeményemmel és ki is próbáltam gyorsan : hát sötét volt természetes fényben.Na gondoltam nem baj odaadom anyának(mint majdnem minden ilyen mellényúlást). Másnap megvettem(szintén leárazva) a 40-es legvilágosabbat, de otthon ez is baromira elütött...

Kryolan Áttetsző Púder

Kryolan Áttetsző Púder
2014. április 9.

Én már 3-at elhasználtam... tényleg nem tart olyan hű de sokáig, de szerintem az átlagnál sokkal jobb.
TIPP: akit idegesít hogy az utolsó darabok nem jönnek ki belőle: én amikor már a vége fele tartok a púderemmel egy hegyesebb dologgal (kés hegye, olló hegye, erős tű) fel lehet picit feszíteni a műanyag adagoló részt (az alsó rész tetejénél látszik hogy hol kezdődik az átlátszó lapocska)
ha minden oldalon kicsit felfeszíted már le is lehet szedni az adagolót és máris hozzáférsz a maradékhoz :)

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2014. március 3.

Elég izzadós vagyok, és ha 2 réteg ruha van rajtam, nap végére kellemetlen illatúak a ruháim már. Az itteni vélemények alapján vettem meg, hiszen mindig órákig álldogáltam a drogériában a dezodor fal előtt: annyi féle van hogy csak na... Tehát megvettem és teljesen BEVÁLT!! Nem csak az illata jó, de egy póló vastag pulcsi kombóval sem lettem büdi. Számomra csodaszer lett és már vagy 5-öt elhasználtam.