lenizsu

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet
2019. október 10.

Szeretem a terméket. Utazó méretben vettem meg. A szórófeje nem működik. Egy csíkban kiköpi a terméket, nem porlaszt. Pedig felráztam. Első fújásra is ilyen volt, ezért kénytelen voltam áttölteni egy Essence pumpás fixáló spray dobozába, ami utántöltés után is szépen porlaszt. Kár érte, pedig jó termék is lehetne. Ennyi pénzért már várnék egy jobb szórófejet.

Pupa Make Up Stories Palette

Pupa Make Up Stories Palette
2019. október 9.

Hot Flame
Születésnapomra leptem meg magam vele. Egy másik palettát néztem ki, de az eladó javasolta ezt a színösszeállítást inkább a zöld szememhez. Csak rébuszokban tudok róla beszélni. Tökéletesen pigmentált. Könnyen satírozható. Nem porol. Nem potyog. Bármilyen szemhéjbázissal vagy anélkül is a helyén marad. Bárcsak, mindegyiket megvehetném.

Pupa Active Light Kompakt Alapozó

Pupa Active Light Kompakt Alapozó
2019. október 9.

Púderként, önmagában primer felé, önmagában arckrém felé is próbáltam. Működik. Tartós, nap végéig fent marad rajtam. Lapos Kabuki alapozóecsetet használok a felviteléhez. Tény, hogy hidratáló arcpermettel mindig fixálom az arcomon a poralapú összes terméket, az utolsó lépés felvitele után. Az elsőnek még el sem értem az aljára, máris újravásároltam.