lenizsu

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up Natural Radiant Highlighter

Trend It Up Natural Radiant Highlighter
2023. szeptember 7.

Adventi kalendárban is volt egy és kaptam is egyet ajándékba. Nem szoktam highlightert használni, ezért eleinte nem tudtam mit kezdjek vele. Majd megpróbáltam teljes arcra laza ecsettel púderként használni. Ez valami gyönyörű. A videókön mindig csodálattal néztem az Hourglass púder hatását. Egy hasonló hatást látok én is magamon, amikor ezt használom. Természetesen összehasonlítani nem tudom a termékeket, de a termék hatása bőrömön valami fantasztikus. Hithlighterként nem próbáltam, mármint ahogy YT videókban szokták használni a highlightereket.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2023. szeptember 7.

Transparens árnyalatban vásároltam meg. Az arcomon nagyon poros hatású bármennyit viszek fel belőle. Fixáló spray szokott segíteni azon, hogy jobban nézzen ki, de úgy is időre van szüksége, hogy szépen mutasson a bőrömön. A csomagolása hamar eltört, ami szintén elég kellemetlen.

Rimmel Lasting Matte Alapozó

Rimmel Lasting Matte Alapozó
2023. szeptember 7.

Aláhidratálást és primert szoktam alá tenni. Néha összekeverem a fényvédővel vagy egy highlighterrel. A legvilágosabb árnyalat végre olyan, ami illeszkedik a bőrszínemhez és nem sötét. Nagyon keveset terítek el az arcomon. Az ujjamra szoktam apró mennyiségekkel felpöttyözni. Nekem kézzel, szivaccsal és tömött ecsettel is jól eldolgozható volt. Néha a szemem alá is ezt teszem korrektor helyett. Olyankor tényleg nagyon picit teszek fel. Könnyű maszkosan felvinni, mivel nem a habos állaghoz vagyok szokva és nincs olyan adagolója ami segítené a helyes mennyiség meghatározását. Amikor ezt teszem fel púdert sem használok, önmagában is elég számomra. Ha lesz rá lehetőségem, újra fogom venni.