lenizsu

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Paint Pot

MAC Paint Pot
2021. január 14.

Bare Study árnyalatban vásároltam meg. Szép a szemhéjon, önmagában is akár egész nap fent marad. Ugyanazt a színt kapom vissza a szememen, amit a tégelyben látok. Tartósabbá és élénkebbé teszi a szemfestéket, ha teszek rá. Jó kézbe venni, mert elegáns a csomagolása, megfelelő a súlya, érződik, hogy minőségi darab, gondosan megtervezett formával, dizájnnal. Viszonylag sok terméket kapunk. Ujjal és szintetikus ecsettel is szépen felvihető és eldolgozható a szemhéjon. Nem tudok belekötni. Tény, hogy tökéletesen teszi a dolgát a szemhéjamon. Valami mégis hiányzott nekem ebből a termékből. Sokáig gondolkodtam, hogy mi az. Majd rájöttem, hogy akkora a hype ekörül a termék körül és olyan sokszor láttam nagyon erősen megvilágított fényben, hogy azt gondoltam, az a valóság a termékről, amit ott látok. Az életben azonban nincsenek effektek, sőt beállított fények sincsenek. Tagadhatatlanul nagyon jó termékről van szó. Minden szó igaz, ami a leírásban szerepel róla. Mégis kicsit csalódott vagyok, mert a videókban beállított csillogást vártam, és amiről ismét bebizonyosodott, hogy csak a virtuális világban létezik. De ez az értékelés a termékről szól, nem az effektekről. A termék 100%-ban hozza azt, amit ígér.

Essence Bronzed This Way Szemhéjpúder Paletta

Essence Bronzed This Way Szemhéjpúder Paletta
2021. január 14.

Annyira megfogott valami ebben a termékben, hogy megvásároltam. Nagyon sokat használom. Közepesen erős pigmentáltságúak a színek (szemhéjbázist teszek alá), könnyen eldolgozahatók, nem porolnak (úgy kezelem, mint az ABH Riviéra palettámat), nagyon szép sminkeket lehet elkészíteni vele. Kicsit sajnálom, hogy csak limitált volt. Van pár termék, melyekből már elég sok hiányzik, ezt a palettát újravettem volna a márkától.

Essence Shine Shine Shine Szájfény

Essence Shine Shine Shine Szájfény
2021. január 14.

Két teljes tubust, két külön árnyalatot használtam el belőle. A legjobb szájfények egyike, amiket eddig használtam, pedig volt már drága szájfényem is. Átlagos szájfény tartósságú. Ivást és beszédet minimálisan bírja.

Ha meg fogom látni, mikor teszik ki frissen a drogériában vagy fogok tudni rendelni belőle megbízható oldalról, ahonnan garantáltam érintetlen, kibontatlan terméket kapok, biztosan várásolni fogok még belőle.