Leoka

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Benetton Hot Unisex

Benetton Hot Unisex
2021. július 14.

Megtaláltam az én Chanel Allure Edt duplémat . Rajtam citrusossabban nyit, mint az Edt változat, az Allure Edp-t "édesebbnek " találom.

Az Allure illatvonalból az Edt-t nagyon szeretem – de ő nem szeret engem …
Olvasgattam, hogy ez nagyon hasonlít rá, mivel kedvező az ára, gondoltam egy próbát megér.
Nagyon kellemes csalósás volt.
Az írisz, a szantálfa, a vanília és a pézsma tűnik ki a legjobban számomra, egy citrusos alappal. A "Hot" porosabb és pézsmásabb, mint az Allure. Szuper olcsó, és imádom melegebb időben viselni.
Amit eszembe juttatott még, az a Beyonce Rise illata. Lightosabb, mint a Chanel illatok, kb 3 órát érzem magamon, de sajnos az eredeti Allure sem vizsgázott rajtam jobban és bevallom sajnáltam az „életérzésért” az árát.
Szóval, ha „jellegű”, „szerű" illatra vágyom azt tökéletesen tudja hozni.
A tartóssága miatt nem jár csak neki 5 csillag.
Bár unisex, de férfiakon, vagyis az általam preferált férfi ideálon nem tudnám elképzelni, túl shy guy lenne…

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP
2021. április 16.

Nagyon örülök, amikor anni kíváncsiságból megvettem itt a kis mintácskát!
Az első fújásnál tudtam, hogy kerül, amibe kerül, nekem ilyen kell 😁 !!!
A sima Libre is nagy kedvencem, nekem ő tavaszi illat, hűvösebb nyári illat.
Az Intensre nagyon kíváncsi leszek majd melegben, rajtam nagyon jól szoktak viselkedni az édes illatok jó időben.
Az a "kis" vanília sokat dobott rajta. Megmaradt a levendulás- fás illat és ahhoz jött egy jó adag édesség.
Ami nagy öröm, hogy család is szeretni, egybehangó igent kapott- ami nálunk nagy szó!
Amikor ezt viseltem anyósom rögtön megjegyezte, hogy milyen jó illatom van - elárutlam neki... gyanítom ha az árát megnézi nem fogja megvenni...
No, de jó menye vagyok, majd egy akció keretében vadászok neki egy kis kiszerelést 😉.

Guerlain Mad Eyes Mascara

Guerlain Mad Eyes Mascara
2021. április 16.

Igazi hamisítatlan Guerliain, már a csomagolása is!
A spirál keféje nincs túlbonyolítva, tekergetve, hajlíva, egy hagyományos szempillaspirál, aminek én nagyon örültem.
Nem túl nagy, így a szemzúgokat is könnyű elérnem vele.
Nem mondanám érzékenynek a szemem, de vannak termékek / terméktípusok, amit kerülnöm kell.
Nekem szempont volt a választásnál, hogy vízálló legyen.
Sokszor vagyok kitéve hidegnek- melegnek és napközben nincs sok lehetőségem a sminkem igazítgatni.
Az évek alatt azt hiszem kevés gyártó termékével nem találkoztam, voltak akiket a népszerűségük ellenére sem tudtam megszeretni.
Nos, ez a szempillaspirál elsőre szerelem lett.
Az első használatkor tudtam, hogy jóban leszünk.
Ha egy rétegben viszem fel, viszonylag természetes hatást nyút, a második réteg már szépen dúsít és ível is. Nekem több nem is kell.
Ami a tartósságát illeti,kb a 6-8 órában látok változást rajta. Olyan észrevételül tűnik el. Nincs elmaszatolódás, festék darabok és nem nehezítette el a pilláimat száradás után sem.
Jól bírta a maszkot, a párát.
Tarziciahoz hasonlóan a következő beruházásom a Chanel lesz, minden esetre Guerlain magasra tette a lépcet most nálam ezzel a szempillaspirállal.