Leoni

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Babydream Sunscreen SPF50+

Babydream Sunscreen SPF50+
2020. január 31.

Hogy én mennyire imádom ezt a krémet! Tökéletes védelmet nyújt az extra érzékeny arcbőrömnek! Egyetlen egy összetevő sem okozott semmilyen problémát! Maximálisan teljesíti azt, amit ígér!

Balea Vital Bőrregeneráló Éjszakai Arckrém

Balea Vital Bőrregeneráló Éjszakai Arckrém
2019. június 17.

Mint ahogy a Nappali párjával, úgy ezzel az Éjszakára használatos hidratáló krémmel is maximálisan elégedett vagyok és nagyon de nagyon szerelmes beléjük :-) ! Az arcbőröm kombinált és rendkívül érzékeny, ez a (két) krém csodálatosan ápol és tölti be a funkcióját. A Nappali változata kiválóan hidratál és tökéletesen lehet rá sminkelni, az Éjszakait az arcbőröm csakúgy "issza", nyugtató és selymes érzetet ad! Egyetlen egy összetevő sem okozott semmilyen gondot (egyikben sem)! Imádom!

Jessup 15 Pcs Brushes Set

Jessup 15 Pcs Brushes Set
2019. május 6.

Jessup 187 Duo Fibre alapozó ecsetről, amely már önállóan is elérhető: a fekete színű szálak természetes kecskeszőrből vannak, a fehér szálak szintetikusak - gyártói információk szerint.
A fehér szintetikus szálak hosszabbak, azok veszik fel az anyagot, így az anyag nem tud azonnal bejutni a természetes szálak közé.
A sűrűbb sötét szálak az eldolgozást segítik elő. A fehér szálak felveszik az anyagot (mert hosszabbak és ez érintkezik először az alapozóval) és ezek adják le a bőrre is az anyagot. Tehát a sötét szálak csak a nagyobb nyomatékot, eldolgozást segítik elő. (Olyan, mint a Sigma F50-es ecsete. Ez a tipikus kerek fejű, tömöttebb, mint a Jessup Duo Fibre Powder ecset, de nem olyan tömött, mint pl. a Sigma F80 vastagabb ("bumzlibb") ecsete. Annyiban különbözik a Sigma F50 és Jessup 187, hogy a Sigma kicsit tömöttebb, mint a Jessup.) Nagyon szeretem! Kiváló ecset!

Az ecsetkészlet egészéről: egyszerűen tökéletes választás, a legpraktikusabb megoldás és valódi élmény a használatuk!

Szívből tudom ajánlani az ecsetek professzionális tárolásához az alábbit:

Cikkben:

Youtube:

Főleg azok számára, akik féltik az ecseteiket a portól és fontos a helytakarékosság a sminkasztalukon. Igaz, sajnos egyenlőre csak Oroszországból rendelhető, de magát a tárolási ötletet szeretném ajánlani.