Leonitre

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

GAL Halkollagén Peptidek

GAL Halkollagén Peptidek
2021. március 1.

Még csak 2 hete szedem a Hal kollagén port, majd a 3. hónapnál visszajövök updatelni.
Addigis annyi infó, hogy minden reggelihez iszom másfél teáskanállal. Méhes Mézes szörpökkel és vízzel keverem el, így nincs rossz íze, teljesen elnyomja a szörp. (Az is dob az élményen, hogy talpas pohárból iszom :D) Szedem mellé a GAL Multivitamint, és el kezdtem járni Microneedling kezelésre, ami növeli a kollagén teremelést. Mindent megteszek :)

GAL Kollagén Peptidek

GAL Kollagén Peptidek
2021. március 1.

Kiehl's Pure Vitality Skin Renewing Cream

Kiehl's Pure Vitality Skin Renewing Cream
2020. november 30.

Kombinált problémás bőrre nekem nagyon jó. Nagyon meglepő, hogy milyen kiadós és mennyire kevéske elég belőle - Így nem is olyan drága, mint amilyennek elsőre tűnik. Igazán sokáig kitart egy doboz.