Best of Beauty 2019

leonora3

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: -

Trend It Up Krémes Vízálló Szemhéj Highlighter

Trend It Up Krémes Vízálló Szemhéj Highlighter
2018. május 6.

Nekem sajnos nem vált be. Pedig elég hurrá-optimista voltam és kapásból két tégellyel is vettem, így elég pénzkidobás-szagú az egész. Ahogy felkenem csomosódik, elmászik, foltot hagy, kb. lehetetlen normálisan eldolgozni. Vízállósága totális költői túlzás, el mertem magam tüsszenteni a sminkelés utáni 23. percben, és a fele festék a nyakamon landolt... Amugy gyönyörű színek, de azt hiszem ez nem elég indok az újravásárlásra max csak arra, hogy a szobám csendes magányában távolról gyönyörködhessem bennük :'D

Ebelin Kabuki Ecset

Ebelin Kabuki Ecset
2018. május 6.

A tökéletes ecset. Finom puha, könnyű vele felvinni a púdert. Sokan furcsállják az ecsettisztítási szokásom, de én mosógépbe szoktam mosni őket, kímélőprogrammal, mosózsákban. Nahát ez az én kicsikémnek meg se kottyan, kb. 1-2 éve van meg és ezalatt nem egy-kétszer volt kimosva... Egyáltalán nem hullik a szőre, csak a festék pattogott le egy minimális területen, alig észrevehetően. Mindenképp megéri, csoda ez a kis termék. :)

p2 Glam De Luxe High Shine Lacquer Szempillaspirál

p2 Glam De Luxe High Shine Lacquer Szempillaspirál
2018. május 6.

Nagyon jó kis spirál. Gyönyörű pillákat lehet vele csinálni. Ível, szétválaszt, dúsít, gyönyörű mély fekete színe van, újravevős. :) Negatívumként viszont meg kell említenem két dolgot: 1. Brutálisan nehéz lemosni. Nem vízálló, de legalább 5 percig kell sikálni micellás vízzel, hogy le tudjam kaparni. Creepy. 2. Miközben viszem fel a pilláimra a festéket, iszonyatosan fel tud kenődni a szemhéjra. Annyira béna nem vagyok szerintem, a probléma inkább a viszonylag nagy keféjében keresendő, amivel elég nehéz dolgozni. :( Ezért levonok egy csillagot, de nekem még így is megéri újravenni.