Leti01

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Shiseido Ultimate Sun Protection Lotion +WetForce SPF50+

Shiseido Ultimate Sun Protection Lotion +WetForce SPF50+
2017. augusztus 7.

Érzékeny, gyulladásra erősen hajlamos (arc)bőrre kerestem könnyű állagú, tűrhető összetevőkkel rendelkező fizikai fényvédőt. Eddig nagyon bevált, fényvédelem és vízállóság terén is szuper. Naponta elég egyszer felkenni, ásványi púder alá tökéletes. A kiszerelés is tetszik, 100ml utazáshoz is ideális.

Inika Folyékony Ásványi Alapozó

Inika Folyékony Ásványi Alapozó
2016. május 20.

Csomag részeként kaptam egy tesztert, párszor már kipróbáltam élesben de továbbra sem tudom eldönteni, hogy megvenném-e a teljes kiszerelést. Tapasztalatom összegezve: összetevők 5*; bár nagyon töménynek és sűrűnek tűnik a bőrön kényelmes viselet; coverage zéró... de felkenve valahogy mégis szebb és egységesebb lesz a bőr, nem is értem... :) az ásványi púderrel együtt viszont már szép és tartós eredményt lehet elérni. A púderért nem kérdés, hogy kiadnék-e ennyi pénzt még egyszer, de az a folyékony alapozó egyelőre kérdőjel számomra...Megjegyezném, hogy sok bőrhibám van, tehát lenne mit takarni. De nem vártam tőle csodát, inkább legyen kevésbé tökéletes az eredmény de maradjon természetes.
UI: a beige színt próbáltam, ez az egyetlen ami szóba jöhetett, de ez sem lett tökéletes. Az a szerencse, hogy nem fed erősen, így nem akkora gond, hogy sárgább mint kellene...

Inika Ásványi Alapozó

Inika Ásványi Alapozó
2016. május 19.

Elég sok problémám van a bőrömmel, éppen ezért nem szívesen kenek rá bármit, ami nem natúr kozmetikum. Eddig azt hittem muszáj lesz kompromisszumot kötnöm, ugyanis egy natúr smink (pláne porpúder) nem képes azt a szintet hozni mint pl. egy hagyományos alapozó. Nem mertem sokat fektetni a termék kipróbálásába, a travel kit-et rendeltem meg Patience színben. Egy hét használat után állíthatom, hogy megtaláltam amit kerestem!! A szettben található ecsettel abszulút hülyebiztos a felvitel, a fedés nem teljes de nagyon természetes és korrektor nélkül is iszonyatosan sokat halványít foltokon és hegeken, a bőröm színe egyenletes lesz. A finish nem matt, 'frissen festve' sem, de nap végén is vállalható, magasan túlteljesítette minden elvárrásomat.