letta

Regisztráció dátuma: 2011. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2019. március 13.

Nem tudtam megszeretni. Mivel csak fizikai, folyamatosan érzem a "réteget" az arcomon. Beleül a pórusokba, nem győztem mosni a sálamat télen, mert látszott rajta a fényvédő+alapozó kombó. Bár hozzáteszem hogy extra zsíros bőröm van, amire igazi kihívás fényvédőt találni! Még télen is félve nyúltam hozzá, tavaszra tuti mást veszek!

Urban Decay Naked Palette

Urban Decay Naked Palette
2014. február 17.

Na akkor én leszek az ünneprontó.
Azért vettem meg mert ódákat zengtek róla, hogy milyen jól satírozható, nem hullik, jól kihasználható. A Sidecar baromi nagy csillámokat tartalmaz, amiből több jut a szemem alá mint a szemhéjamra. Amit sikerül a szemhéjamra tenni, pár óra múlva az is lehullik... A smog és a darkhorse színek között minimális a különbség (vagyis van 2 közel ugyanolyan szín), ellenben a világosabb színek kissé hiányosak, a legvilágosabb virgin rajtam szinte nem is látszik.
Nem mondom hogy rossz paletta (mert nem az), node ennyi pénzért és ekkora nagy hype-pal ami körülötte van... ez inkább az ügyes marketingeseknek köszönhető mintsem a terméknek.
Lehet megkövezni, ez az őszinte véleményem, én többet vártam.

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2014. február 14.

A legeslegjobb BB amit eddig használtam! Lekörözi a nagy kedvenc Bobbi Brown BB-met is, töredék árért.... sokkal jobban fed mint a BB-k többsége (legalábbis az európaiak), végre nem szürke mint a Missha, nem ül meg a pórusokban, gyönyörű és egységes bőrképet ad. Nem pattogtam ki tőle ami nálam nagy szó. A zsíros, de vízhiányos bőrömön nagyon jól szerepel. A színe most még pont jó, de nyárra kereshetem a sötétebbet, mert ez nagyon hulla lesz... :(((