Letti03

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. Hauschka Ajakápoló

Dr. Hauschka Ajakápoló
2020. március 11.

ELképesztően ki volt száradva a szám az egyk szeles nap után télen, amikor gyakran ki kllett mennem a szabadba. Konkrétan fizikai fájdalmat éreztem, annyira fájt és égett a szám. Kerestem a jól bevált Primus ajakáplómat a gyógyszertárban de sajnos nem volt belőle, 2790 Ft-ért vettem. Szuper döntés volt! Azonnal vastagon felkentem és már AZNAP elkezdte rendbehozni az ajkamat. Másnapra szépen lehámlott a sérült réteg és szószerint, a következő napon pedog újra szép puha volt az ajkam. A nagyon száraz részt (kb úgy kell elképzelni mintha egy szájkontúrceruzával meghúzta volna a számkörül a száraz részeket) még 1-2 napig éreztem, aztán az is eltűnt. Ez egy csodaszer! Ha kifogy újra, fogom venni.

Manna Bőrtápláló Pakolás Száraz Bőrre Fehér Agyaggal

Manna Bőrtápláló Pakolás Száraz Bőrre Fehér Agyaggal
2017. július 24.

Ez egy CSODASZER! Már egy ideje szenvedek attól, többeközt kialvatlanság miatt, hogy a bőröm fakó, foltos és egyszerűen fáradtnak néz ki. Továbba sokszor érdes volt mikor megmostam. Konkrétan 1 órája kentem fel a maszkotés rohantam ide kommentelni annyira nagyon hatásos volt!!!! A bőröm rendkívűl sima lett tőle, már a lemosás pillanatában éreztem, hogy mennyire puha lett. Az arcom színe üdébb lett, a pattanás foltok halványodtak, egyszerűen ragyog tőle a bőröm! Utàna ugyancsak a Mannától ghánai sheavajjal hidratáltam a bőröm. Pihe-puha, gyönyörű! Higításról annyát, 1,5 tk-nyit 1 tk (Alverde) rózsavízzel+3tk vízzel higítottam, nekem így vált könnyen kenhetővé. Biztos, hogy újraveszem! Hozzáteszem a mai napig nagyon szkeptikus voltam a Mannával. Igaz, sosem olvastam utàna, hogy kik ők, de csak egy jól "bemarketingelt" szappanosnak hittem. Hát óriásit tévedtem! Biztos kipróbálom más terméküket is a közeljövőben.

Manna Prémium Shea Vaj

Manna Prémium Shea Vaj
2017. július 24.

Teljesen megfelelő arcápolásra, testre. Valóban nehéz kicsit használni, de példaul fürdés után, amikor amúgyis meleg a kezem/bőröm könnyen felvihető. Az illatát -tudom, lehet h fura-de én szeretem :D
Nekem a csomagolása is nagyon tetszik, ami azért nekem valamennyire fontos szempont. újra veszem, ha kifogy.