LevaCafa

Regisztráció dátuma: 2018. november 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Uriage Hidratáló Ajakápoló Stift

Uriage Hidratáló Ajakápoló Stift
2018. december 11.

Magasan a legjobb ajakápoló amit eddig használtam. 2nap alatt a cserepes ajkaimat rendbe hozta. Nincs zsíros érzete, és nem fénylik a szám tőle.Felvitel után sokáig kitart, nem kell megállás nélkül kenegetni.Rúzs alá is kiváló alap, csak egy keveset kell várni a kettő között.Eddig azt hittem nem született még olyan ajakápoló amit elviselek, gyógyít és még szeretni is fogom. Biztos, hogy újra veszem, ha elfogy.

Chanel Le Blanc De Chanel Multi-Use Illuminating Base

Chanel Le Blanc De Chanel Multi-Use Illuminating Base
2018. december 4.

Bár adhatnék 5+ csillagot! Eszméletlen jó! Látványosan kijavítja a bőrhibákat egységesíti a bőrt. El sem tudom képzelni, hogy nélküle használjam többé az alapozóm ( Chanel Velvet Lumiere 40). Felvitele előtt természetesen használok arckrémet. FONTOS, hogy kézzel vigyétek fel, ne ecsettel! Nem nehezíti el a bőröm, nincs semmilyen szilikonos érzetem. Kifejezetten ajánlom érettebb bőrűeknek vagy akik már küzdenek kisebb nagyobb ráncokkal ill. pigment foltos a bőrük. Nekem vele teljesen megszűnt, hogy az alapozó megüljön a ráncocskákban, és simán kitart estig ez a WOW hatás. Tényleg csoda termék! Sokan megjegyzik milyen üde, és gyönyörű vagyok. Imádom és örülök, hogy beszereztem. Azt sajnálom, hogy úgy kellett vadásznom, mert sok helyen nincs, ahogy az alapozómból is mindig szinhiányosak a Chanel polcok. Nem értem miért.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém Tokaji Bor Kivonattal
2018. november 25.

Pozitív csalódás! Szerintem jobb mint a nappali változata, mert az kevés az én bőrömnek. Smink alá is inkább ezt használom mostanság. Szépen hidratál, beszívódik,simít nem zsíros. Szérumot mindig teszek ez alá is. Illatát kifejezetten szeretem, isteni szőlős! Nem csodakrém, de szeretem.