Lewanda

Regisztráció dátuma: 2020. január 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. január 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. szeptember 26.

Ez az eddigi legjobb testápoló amit használtam. Alapvetően nagyon száraz a bőröm, a hideg beköszöntével, pedig a karomon kijön az ekcéma is, vehettem rá bármilyen drága testápolót, használtam LRP-t, Uriaget, Biodermát, sőt talán a legjobb az Yves Rocher volt, egyik sem használt az ekcémám ellen. Már minden mindegy alapon megvettem ezt, mert erről is azt olvastam, h megszünteti az ekcémát, bár azt gondoltam ez sem fog majd beválni. És de, láss csodát amióta ezt használom, elmúlt az ekcémám. :D Olcsó, nagy kiszerelés, és végre egy testápoló ami segít. Mindenkinek más a bőre, érdemes próbálkozni kinek mi válik be igazán.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. szeptember 20.

UP.: Annyian írjátok, hogy kitisztította a mitesszereket stb... nem tudom, lehet valamit én csinálok rosszul. Dupla arctisztítás (olajos + vízbázisú) + Revox szalicilsav + nia + hidratálókrém, ez az esti rutinom, de a mitesszereim nem igazán lettek kevesebbek. Nyilván egy tág pórusú bőr, mindig az marad, a zsíros bőr is nagy valószínűséggel csak hormonváltozás miatt nem lesz zsíros, szóval nem értem. :D Mindenesetre szebb a bőrképem mióta használom ezeket a cuccokat, csak hát nem látom azt a csodálatos eredményt, amit sokan. Elhasználok belőle még 1 üvegcsével, aztán lehet kipróbálok egy másik BHA-t. Marad a 4 csillag, amíg ez nem történik meg. :P

Ez sem csodaszer, mert nem tüntette el a mitesszereim, de mióta niával együtt használom szebb a bőrképem, kevésbé zsírosodik az arcbőröm, szóval alapvetően jó cucc.

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték
2021. július 24.
(!)

UP 2: Olyan lett az eredmény, mintha kozmetikusnál jártam volna, és kb. annyira tartós is volt. 3-4 hetente elég használni, úgyhogy ajánlom a terméket. :)

UP: Több, mint 2 hete festettem be a szemöldököm és még mindig szinte ugyanolyan, rajtam rendkívül tartós, úgyhogy a terméknek jár az 5 csillag, mert tökéletes (bőrre azért vigyázzatok, eléggé befogja).

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm. Világos szőke a hajam, és a szemöldököm is, így a legvilágosabb árnyalatot kértem, de nekem ez is túl sötét, nem szeretem ha túl nagy a kontraszt a kettő között. Ezektől eltekintve elsőre jó a termék. Könnyű felvinni az applikátorral, ahogy írták is 10 percig hagytam rajta, ennyi idő alatt nagyon szépen befogta, a tartósságéról majd írok 1-2 hét elteltével.:)