Lexi99

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L'Occitane Aqua Reotier Vízbázisú Tisztító Gél

L'Occitane Aqua Reotier Vízbázisú Tisztító Gél
2020. január 20.

Mintát kaptam belőle, tetszik az állaga, nem szárítja a bőrömet, nagyjából meg is vagyok elégedve vele, 5 csillagot kapna, ha kicsivel jobban tisztítana. Száraz/normál vízhiányos bőrre kellemes használni.

Sajnos a 3. használat után irritáció lépett nálam fel. :(

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2019. december 4.

Nincs az a pénz, ami meggyőzne, hogy újra megvegyem.
1. Baromi sokat kellett rá várnom.
2. Nagyon drága volt, szinte már luxus, de a minősége ócska. (1000 Ft-ot nem ér számomra.)
3. Széles színskálája gyönyörű, viszont száradás után sötétedik, így ez sem ér sokat.
4. Olyan színten szárítja a számat, hogy kellemetlen/fájt viselni.
5. Az Istenért nem jön le, akármilyen durva sminklemosót használok, ami vízálló sminkre van. Inkább csak kenődik, mindent megfog és felidegesít ezzel.
6. Kenés folyamán az állaga kellemes és könnyű volt eldolgozni, de ha bele akartam csak egy picit is javítani ragadni kezdett, és azután csúnya lett a felszíne.
Az én tanácsom:
Ha normális folyékony rúzst szeretnél venni, felejtsd el Kylie-t...
Inkább kicsit szánj még rá és vegyél egy jobb minőségűt, mondjuk YSL, Lauder, Dior. Sokkal tovább tartanak és nem bántják a szádat.

Clinique Liquid Facial Soap Mild

Clinique Liquid Facial Soap Mild
2019. november 22.

Nekem ő a kedvenc habzó arctisztítóm. Nála hatásosabbat nem nagyon ismerek, használat után nem érzem száraznak a bőrömet, nem lesz az a kellemetlen “szappanos” érzésem az arcomon, mintha még mindig ott lenne. Se íze, se illata márkahűen. Nem okozott semmilyen negatív hatást, kevéske is elég belőle. Száraz/normál bőrre 5*