Lexiii

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

RdeL Young Volume Wonder Mascara Szempillaspirál

RdeL Young Volume Wonder Mascara Szempillaspirál
2021. január 12.

Elfogyott a szempillaspirál, amit mindig használok és mivel nem volt leárazva, gondoltam veszek egy olcsobbat, amíg a szokásos spirált le nem árazzák. Ezt kaptam le a polcról (mindig nézek előtte krémmániás véleményeket...kivéve most...)

Ez a spirál egy borzalom :D Felkentem reggel, kicsit kevés festéket vitt fel, de kibékültem vele. Viszont...amit ezután csinált, olyannal még nem találkoztam. Elindultam dolgozni és mire beértem (10 perc) olyan volt a szempillám, mintha a zuhany alól szálltam volna ki. Óriási vízcseppek ültek rajtuk. Azt hittem, hogy nem vettem észre, hogy esik az eső. Hazafele ugyanez történt. Másnap szintén. Konkrétan magához vonzotta az összes nedvességet a levegőből és pislogásnál estek le a vízcseppek a szempillámról. :D Ilyet még soha egyik spirál se csinált, szóval ment is a kukába 2 használat után.

Lovely Banana Chocolate Powder

Lovely Banana Chocolate Powder
2020. július 7.

Nem lenne rossz, csak sajnos nekem apró pattanásokat okozott. Félretettem, de mikor újra próbáltam, megint kijöttek a pattanások.

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2019. május 14.

Meg vagyok vele elégedve. Olcsó, nem irritál, illatmentes. Régóta használtam az elődjét, ami számomra ugyan ilyen volt, talán kicsit folyósabb, mint ez, de hatásában ugyanez. Ezt is használni fogom szerintem egy jó darabig.