Lexiiii

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2018. december 31.

Elolvastam az itteni véleményeket, és nagyon meglepődtem, hogy szinte én vagyok az egyetlen, akinek ez bőrirritációt okozott annak ellenére, hogy egyáltalán nincs érzékeny bőröm.

Nagyon jól radíroz, nem hagy maga után zsíros érzetet (nekem), viszont az orrnyergemnél és a szemöldököm környékénél olyan piros és duzzadt lett tőle a bőröm, amilyennek még sosem láttam..
Bekentem neogranormonnal, ami szerencsére enyhítette ezt az allergiás reakciót.

Viszont az arcom más részein nem okozott semmit.

Emiatt levonok két csillagot, viszont a radírozó hatása 5* lenne, ha ez a kis affér nem történt volna meg.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2018. január 9.

Nekem nagyon bevált!
Szépen felszívja a zsírt, nem látszik a hajamon maga a termék, ezért az árért pedig abszolút megéri. Nekem az illata is nagyon tetszik, szeretem az olyan dolgokat, amiknek 'fodrászat illatuk' van, és ez olyan. 5*

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2018. január 9.

Meg vagyok elégedve vele. Amikor nincs kedvem a szemöldökceruzával és az ecsettel szórakozni, ezzel színezem a szemöldökömet és úgy is tökéletes, este is látszik a szín.
Nekem tartós, a sötétebbnek pont megfelelő a színe, a keféje is jó. Van egy rész a szemöldökömben ahol egy heg van, oda vastagabban viszem fel a festéket és tökéletesen kitölti azt a részt. 5*