LexiSmink

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paese Regenelift Alapozó

Paese Regenelift Alapozó
2013. február 10.

Nagyon jó alapozói és primerjei vannak a Paese-nek. Nem szárít, nagyon szép egyenletes bőrképet ad, jól takar. Primer nélkül is szuperál. A Paese-től egyebkent a Long Cover Fluid a kedvencem. Tényleg jó minőségűek, egybeolvad a bőrrel, egyáltalán nem maszkosít és nagyon természetes piros-mentes színekben kapható.

Paese Make Up Base Matte

Paese Make Up Base Matte
2013. február 10.

Nagyon jó! Sőt, valóban kitűnő primer. Ez egy átlátszó gél, olyan, mint a többi jobban ismert márkának a primerje. Én már használtam nagyon-nagyon drágát, ezért bizton állítom, hogy ez ugyan olyan jó. Már a felhordás után látható és érezhető az egyenletesebb bőr, szinte olyan, mintha valami selymet rátettél volna a bőrödre. Teljesen kitölti az egyenetlenségeket és sokkal hosszabb ideig rajta marad az alapozó, ráadásul az igazi színét adja. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a márkát, nagyon jó ár-érték-minőség. Olaszo-ban gyártják a Paese-t, bár ez jelen esetben irreleváns.

e.l.f. Essential Szemhéjecset

e.l.f. Essential Szemhéjecset
2013. február 10.

Én nem akarok senkit megbántani, de ilyen trutyi ecseteket, mint ezek az ELF-ek! Szerintem borzasztóan amatőr ecsetek és annyira csúnyán vannak megvágva a szőre, hogy az már kritikán aluli. Tudom, hogy drága a Sigma, de inkább 2 jó Sigma ecset, mint 10 ELF. Bocs, ne hari senki rám.