Lexy00

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2019. október 11.

Tavaly a hideg idő beköszöntével vettem ezt a krémet. Nappalra használom a több lépéses rutinom utolsó előtti lépéseként. A hideg időben a tonik, szérum, bb krém együttes kevés az arcomnak, ezzel a krémmel kiegészítve viszont szuper, a hidratált érzés kitart a nap folyamán. Egyetlen problémám az illata, ami sajnos nagyon erős. Érzékeny bőrre szánt krémbe teljesen felesleges az illatanyag, főleg ilyen mennyiségben. Megvételkor nem gondoltam, hogy ennyire túlzásba viszik, de ezt sajnos a más termékükön is tapasztaltam ( kézkrém) és ott is émelyítően erős az illata számomra. Összességében jó kis krém, a tudása nekem megfelel, bár a konopka sárga krémjét a kedvenceim közül nehéz túlszárnyalni. Az illatanyag miatt viszont nekem nem újravevős.

Dove Silk Glow Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Silk Glow Bőrtápláló Krémtusfürdő
2019. július 18.

Kellemes, krémes, klasszikus. Leginkább így tudnám jellemezni. Nem szárítja a bőrt, ápol és isteni illata van.
Nekem ez egy örök kedvenc , amivel feltöltődhetek a zuhany alatt.

A'PIEU Daily Sheet Mask - Green Tea

A'PIEU Daily Sheet Mask - Green Tea
2019. január 29.

Lassan sikerül egy doboz végére érnem, így már van tapasztalatom a maszkokkal. :) Úgy emlékszem júniusban rendeltem meg és még kb 5db van belőle. Rendszerint heti egyszer használom, amikor peelingezek, de néha felteszem, ha egy kis extra kényeztetésre vágyok. Jó ideig nem szerettem, mert nem tudtam eltalálni mennyire facsarjam ki a maszkot. Az elején túlzottan kifacsartam, így nem tudtam szépen feltenni, úgyhogy nem nagyon szerettem. A nyári allergia szezon elmúlása után újra próbálkoztam vele. Sajnos tartalmaz illatanyagot, ami normál eseteben nem zavaró, de a pollen allergia mellett nem tudtam elviselni. Kétféleképpen szoktam használni, peeling után csak a maszkot teszem fel, amikor pedig leveszem bedolgozom a maradékot hidratálókrémmel, vagy peeling után tonik+szérum, maszk és hidratáló. Ha nincs kedvem/ időm sokáig a maszkban ülni, akkor 20 percre teszem fel, ha több időm van akkor 40-50 percig is fenn marad az arcomon. Összességében úgy érzem, hogy jó kis maszkok ezek, árban abszolút baráti az egyesével csomagoltakhoz képest, viszont ez egy vizesebb állagú maszk, aki krémesebb, hidratálóbb élményre vágyik, annak a tasakos maszkok között érdemes keresgélni.

2 ÖSSZETEVŐ

Oenothera Biennis (Evening Primrose) Leaf Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott