Lexy00

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj
2022. szeptember 16.

A megjelenése óta (kb egy éve) töretlen lelkesedéssel használom. Nagyon megörültem, amikor a CeraVe előrukkolt ezzel a termékkel, mivel a lemosók között nem igazán találtam az igazit. Nálam ez A lemosó, nincs más, mégis szuperül működik, eltávolít minden szennyeződést és a szemsminkem 3/4-ét. Hozzá kell tenni, hogy vagy fényvédőt vagy színezett fényvédőt használok, alapozót, erősebb sminket nem, azt nem tudná egyedüli lemosóként eltávolítani. Vizes kézre egy pumpányit nyomok azt oszlatom el a száraz arcomon és szemhéjamon majd a zuhany alatt lemosom. A bőröm sosem feszül a használata után, csak kellemes érzetű. A szemsmink eltávolításra után még használok kétfázisú lemosót, de ez szerintem teljesen rendben van. Nagyon sokáig elég és patikai akciókkal baráti áron beszerezhető. Abszolút újravevős kategória.

Balea Niacinamide Szérum

Balea Niacinamide Szérum
2022. szeptember 16.

Sokféle niát próbáltam már, de a legjobban ez jött be. Az állaga enyhén sűrű, nem túl folyós, könnyen eloszlatható az arcon. A pipettával és a csomagolással semmi probléma, maximum annyi, hogy nem lehet látni mennyi van még az üvegben. Irritációt nem okozott, sőt kifejezetten szereti a bőröm és retinoiddal is szuperül együtt működik. Minden nap használom, de csak este hámlasztó vagy retinoid után. Igazából ez a rutinom egyik kulcsdarabja, a bőröm állapotán segít, illetve karbantartja. Jól tudom kombinálni hialuronsavval vagy egyéb hidratálókkal, Már a második üveggel vettem meg, de nem ez lesz az utolsó, főleg, hogy árban verhetetlen.

Elyn's Lab Her Majesty Shine Control SPF30-As Fényvédő Antioxidánssal

Elyn's Lab Her Majesty Shine Control SPF30-As Fényvédő Antioxidánssal
2022. szeptember 13.

Kipróbáláskor meglepődtem, hogy percekig tartott bemasszírozni a bőrömbe. Amint sikerült kb 10-15 perc után beszívódott és valóban matt hatást hozott fehér réteg nélkül. Azt gondolom a terméknek nagyjából ez az egy pozitívuma van. A nehézkes bedolgozás egy dolog, talán megszokható, de az, hogy előtte az ember ne használjon, se hialuronsavat (ez fel is van tüntetve a terméken) se semmilyen szérumot, mert kb semmivel nem működik együtt, az túlzás. Még szerencse, hogy azokon a napokon próbáltam ki, amikor otthon voltam, mert abszolút nem kellemes azt tapasztalni, hogy pereg a fényvédő az arcromról. A nagy mennyiség szuper árban lenne, az pedig bónusz, hogy magyar termék és könnyen elérhető a dm-ből, de a körülményes használata miatt nekem nem vált be.

2 ÖSSZETEVŐ

Oenothera Biennis (Evening Primrose) Leaf Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott