Lexy00

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. június 3.

Régóta ki szerettem volna próbálni ezt a szempillaspirált a sok jó vélemény és a meleg vízzel való könnyű eltávolíthatóság miatt. A spirál csomagolása szép igényes, az állaga és a kefe nekem teljesen bevált. Szép fekete, íves pillákat tudok vele festeni. Árban is teljesen rendben van, akciósan 1500 Ft-ért már hozzá lehet jutni. Sajnos 1-2 óra múlva elkezd potyogni, ami ha home office-ban van az ember és épp nem látja senki nem akkora probléma, de ha elmegyek itthonról nem merem használni, főleg ha nincs lehetőségem óránként ellenőrizni. A lemosás sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, mert a zuhany alatt maximum a festék fele potyog le és muszáj még utána is áttörölni, így inkább a szokásos módon távolítom el. A többi szempillaspirálhoz képest viszont így is könnyen lehet lemosni. A tartóssága miatt nálam csak 3*.

Garnier Skinactive Hyaluron Shot Fresh-Mix Kendőmaszk

Garnier Skinactive Hyaluron Shot Fresh-Mix Kendőmaszk
2020. május 6.

Nagyon szuper maszk! Nekem az Innisfree sheás maszkja a nagy favoritom, de ez a maszk is van olyan jó. Ez a pukkasztós módszer nem az én világom, majdnem eldobtam az egészet, amikor nem sikerült a folyadékot áttolnom a maszkhoz, de kitartó voltam :). Rengeteg szérumot csomagoltak a maszkhoz és bár előtte néztem videót róla és Évi ajánlását is, de nekem nem igazán sikerült szabályoznom a maszkba jutó szérum mennyiséget, így kinyomkodtam belőle és úgy tettem az arcomra. Még így is maradt felesleg, amit szétkentem a nyakamon és mellkasomon, majd kb 45 perc után ítéltem úgy, hogy beszívta az arcom. A hatás hidratált, feltöltött bababőr, amit még egy kis hidratálóval is megtámogattam. Az illata kellemes, nem túl tolakodó, de kihagyhatták volna. Ettől függetlenül nagyon tudom ajánlani, főleg úgy, hogy még 4 alkalomra biztosan elegendő szérum maradt a tasakban.

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon
2020. május 6.

Mindig kétféle samponnal mosok hajat, így nagyon megörültem, hogy mínusz egy flakon lesz otthon. Csikorgósan tisztára mossa a hajat, nagyon könnyen habosítható, az illata pedig hamar elillan. Így, hogy utána használok rendes sampont, nekem nagyon bevált. A balzsam/ pakolás mosás előtt vagy után viszont kötelező, kicsit még így is sprődnek érzem a hajam a használata után. A 60 mosást egyébként erősen kétlem, nekem elég gyorsan fogy, de lehet csak túl sokat habosítok vele.

2 ÖSSZETEVŐ

Oenothera Biennis (Evening Primrose) Leaf Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott