Lexy00

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2021. május 26.

KM Boxból volt lehetőségem kipróbálni ezt a terméket. Első használatkor nem nagyon szerettem, mivel elég folyós az állaga, viszont rá lehet érezni, hogy mekkora mennyiségre van szükség. BB krém alá nagyon szeretem használni, sokkal könnyebben és szebben tudom felvinni a krémet A hidratáló hatásával is teljesen elégedett vagyok, amit ígér, azt betartja. Alapvetően nem rossz kis krém ár-érték arányban. Pattanásokat, mitesszereket nekem nem okozott, igazából csak az erős illata az, ami miatt nem kedvelem.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2021. május 16.

Az első találkozásom ezzel a sminklemosóval a KM boxnak köszönhető. Előtte a Garnier kétfázisú lemosóját használtam és nem is gondoltam rá, hogy valaha leváltom. Eddig a termékig. Alapvetően a kétfázisú sminklemosót részesítem előnyben, így tökéletesen bevált a szemsmink lemosására. Újrahasználható sminklemosó kendővel illetve korongokkal használom és szuperül működik. Kis mennyiség is elegendő belőle, viszont érdemes alaposan felrázni használat előtt. Irritációt nem okozott, néha marad egy kis olajos érzés, amit a sminkelmosó kendő másik felével letörlök és készen is vagyok. Azóta már beszereztem az utódját a piactérről és teljesen elégedett vagyok vele.

Revolution Skincare Hyaluronic Acid Overnight Hydrating Face Mask

Revolution Skincare Hyaluronic Acid Overnight Hydrating Face Mask
2021. május 16.

Tökéletes esti hidratáló hatással bír, reggelre puha, kellemes tapintású bőrt eredményez. A termék koncepcióval ellentétben én nem éjszakai maszkként használom, hanem hónapok óta ez az esti hidratáló krémem. Gazdag, sűrű textúrája van, kis mennyiség is elegendő, így nagyon gazdaságos, több hónapig használható. A hűvösebb hónapokban nagyon jó szolgálatot tesz, nyárra viszont nem ajánlanám, maximum csak maszkként egy-egy alkalommal. Hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz, számomra ez is pozitívum. Teljesen elégedett vagyok, abszolút újravevős.

2 ÖSSZETEVŐ

Oenothera Biennis (Evening Primrose) Leaf Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott