lexyusz

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Luck La Vie EDP

Avon Luck La Vie EDP
2020. december 10.

Először anyum vásárolta meg itthon, én nem is nagyon figyeltem fel rá az újságban. Aztán ez a véleményem változott mikor megérkezett hozzánk és kipróbáltam :D Na azonnal riadóztattam a húgomat, hogy fáradjon már be nekem egy Avonos boltba és vegye meg ezt a parfümöt, mert nekem kell. Nagyon kellemes illata van, szeretem magamon érezni. Ha elfogy szerintem venni fogok belőle még egy üveggel. Tartósságával nincsen semmi problémám, én jó sokáig érzem magamon ezt az illatot :) Csak ajánlani tudom :)

Update: Azóta elfogyott az első üveg és nem bántam meg. A második még ott áll a szekrényemben bontatlan csomagolásban, de szerintem már nem sokáig. Szerencsére ez a gyöngyvirág illat nekem nem jött át, mert parfümben nagyon rühellem... Viszont az édességével megfogott, bár nem olyan tömény édesség.

Avon Eve Alluring Parfüm

Avon Eve Alluring Parfüm
2020. szeptember 15.

Mikor akcióban voltak még tavaly akkor rendeltem 2 parfümöt is ebből az Eve kollekcióból. A másik már elfogyott, ezt meg csak tologattam hogy na fogyj már el :D És végül el is fogyott. Az elején ez kevésbé tetszett magamon, de aztán valahogy megszerettem, és onnantól fogva már nagyon tetszett. Jelen pillanatban még elég sok parfümöm vár arra hogy használjam azokat, így nem rendelem újra, de amint csökken az állomány, 1 db-ra tuti beruházok megint :D

Avon Pulse For Her Kölni

Avon Pulse For Her Kölni
2020. szeptember 15.

Anyum miután rendelt belőle magának megtetszett az illat és magamnak is beszereztem egyet. Mikor magamra fújom nekem túl édes, de ahogy telik az idő úgy szelidül és úgy tetszik egyre jobban, úgy hogy reggel befújtam magam délutánra olyasmi mint a Star Nature vattacukor illatúja. Most hogy kifogyott a parfüm az mellett vagyok, hogy nem szeretnék belőle újabbat venni, bár lehet, hogy később még meggondolom magamat. Anyumnak viszont nagyon tetszik, sőt a munkahelyen is megjegyezték milyen finom az illata.