lexyusz

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

e-Wax Titán Poharas Gyanta

e-Wax Titán Poharas Gyanta
2020. május 31.

Itteni nagyon jó ajánlások miatt vettem meg, intim részeken szerettem volna kipróbálni. Vettem előző hónapban cukorpasztát, azt már kipróbáltam és azzal akartam összehasonlítani a hatását. Na hát ez nekem nem sikerült... Megvettem, szépen betettem a mikróba úgy ahogy írták 600 watt 2-3 percre. Hát kicsit langyos volt az oldala. Mondom oké, akkor még melegítsük kicsit, rátettem még 1 percre. Meg utána még 1 alkalommal, de a teteje kemény volt mint a kő, az oldala kezdett csak melegedni, pedig aztán tavaly lett véve a mikró, nem és értettem a dolgot. Na aztán ott jött a feketeleves, hogy alig hogy megpróbáltam kivenni kiderült, hogy kiolvadt az alja a gyanta meg szép lassan beterítette az üveglapot amin volt...De a teteje még itt is teljesen kemény volt szóval nem is értem a dolgot. Lehet hogy csak én fogtam ki hibás terméket, de az fix hogy soha többet a kezembe nem veszem hogy próbálkozzak vele, így is kemény munka van leszedni a kifolyt gyantát. Lehet hogy ezen kívül egy nagyon jó termékről van szó, de így már teljesen elvette a kedvemet hogy kipróbáljam.

Avon Aqua for Her

Avon Aqua for Her
2020. május 8.

Még tavaly rendeltem úgy hogy találomra, nem volt illatminta az újságban hozzá. De ahhoz képest nem olyan rossz illat, bár nem is lett szerelem. Mikor magamra fújom úgy nekem erős, de ahogy telik múlik az idő úgy megszelidül, már jobban tetszik.Engem ténylegesen a vízpartra emlékeztet, nyári illatnak tökéletes.

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2020. április 18.

Szeretem azokat a parfümöket amikben megjelenik a vanília is mint illat. Na nem annyira hogy tömény vaníliaillatot árasszak, csak éppen annyira hogyha megszagolom magamon a parfümöt akkor halványan azt is érezhessem. Nekem nagyon tetszett az illata, bár ez tény hogy nem a legtartósabb Avon parfümök közé tartozik. Ezért is jár neki csak a 4 csillag, ha tartósabb lenne, biztos megadom neki az 5-öt. Hamarosan el fog fogyni az első üvegcsém, de lehet hogy a jövőben még újra fogom vásárolni, csak előbb kicsit fogyjanak a parfümjeim, mert jelenleg nagyon sok van. Mikor milyen kedvem van olyat használok, aztán így nem fogynak ki olyan gyorsan.