lexyweaver

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2018. február 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2018. február 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo
2020. január 16.

Update: Továbbra is nagyon szeretem, viszont már csak az ABH pomádéval együtt használom. Azt vettem észre, amikor csak ezt használtam, hogy (mivel az ívét ki kell egészítenem a szemöldökömnek), ahol nincs szemöldökszál, ott 1-2 óra múlva zavaróan megkopik. Nem tudom, hogy ez régebben is volt-e és nem zavart, vagy valami történt a bőrömmel, de kicsit sajnálom. Ennek ellenére minden nap használom addig, amíg el nem fog fogyni.

Gyönyörűen meg tudom vele csinálni a szemöldökömet, kellően pigmentált, nagyon tartós. A vörösre festett hajamhoz nagyon jól passzol a Soft Brown árnyalatú (szerintem).

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2019. december 8.

Update: Azóta többször is használtam és nagyon szeretem, szép fedése van és már nem tapasztalom a maszkos hatást sem. Szerintem eleinte nagyon száraz volt a bőröm és nem hidratáltam alá megfelelően.

Nagyon sötét az én bőrszínemhez. A NYX alapozó világosítóval próbáltam ki 2-szer, de egyik alkalommal se tetszett a végeredmény. Annak ellenére, hogy nincs magas fedése, rajtam úgy nézett ki, mintha rengeteg alapozó lenne rajtam, maszkos hatása volt. Még próbálgatom.

Lovely Glitter Eyeliner

Lovely Glitter Eyeliner
2019. december 2.

Nekem az arany van meg. Belső szemzugba szoktam használni és imádom. Ott marad szinte tökéletesen nap végéig, gyönyörűen csillog, nagyon különleges hatást lehet vele elérni.

1 ÖSSZETEVŐ