lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló
2020. január 19.

Volt némi fenntartásom vele, de nagyon kíváncsi is voltam rá. Összességeben nekem bejött. ki kell tapasztalni, hogy kinek hogyan működik a legjobban. Nekem vékonyszálú, kevés, váll alá érő hajam van. Inditottam 170fokon, közepes gőzzel: majdnem elsírtam magam, hogy erre adtam ki penzt?!:D Mert még majdnem olyan se volt a hajam, mint a régi Remingtonommal. Aztan 190-210 fokon es max gőzön, viszont úgy nagyon hamar zsírosodott a hajam..Aztan 210fokon es közepes gőzzel lett az igazi. Tartós, ket hajmosas kozott siman bírja a hajam, teljesen mas az állaga es a tapintása: puha, könnyed, fényes. Erre tényleg azt mondom, hogy csoda. Regebben is ugyanígy ápoltam a hajam csak a hajvasalo volt mas: hiaba hajvégápolóztam, gliss kuroztal szaraz volt a hajam vege mosas-szaritas-vasalás utan..Magic Ironnal nem ilyen. Végig hidratált es ápolt az egész hajam. Nekem megérte a pénzt, tény hogy nem egy SteamPod, de ugy gondolom ez is mukodik csak mindenkinek el kell donteni, hogy mit var tole. Személyszerint a SteamPod nekem azert nem jon be annyira mert a keves, vekony hajam annyira a fejemre cuppan tőle, mintha a tehén nyalta volna le a hajam. MagicIron nekem bejott, szerintem jó.
Ja és a tartály: nekem is újra kell töltenem a közepes gőzzel, de nem nagy macera szerintem.

Anny 5th Avenue Körömlakk

Anny 5th Avenue Körömlakk
2018. december 2.

Régóta én csinálom a körmeimet, ami heti egy vasárnap esti rutint takar (gyerek, háztartás és munka mellett nincs is időm többre), így nálam az egy hét a mérce. Mindig rövid, kerek körmeim vannak (ezen is sok múlik, mert a hosszabb, kockásabb körmök sajnos előbb kopnak, pattognak, akármilyen lakkot is ken rá az ember), de rendesen takarítok mellette hetente többször, mosogatok és billentyűzetet püfölök napi 9 órában. Ezek mellett nekem kibírja az egy hetet a lakk: vasárnaptól a következő vasárnapi rutinig. Gyönyörű színei vannak, eddig egy Anny lakkom van, de tervezek még venni. A formulája valami isteni, számomra nagyon könnyen kenhető, tényleg álom, pikk-pakk fel lehet kenni és az ecsete is jó kialakítású. Voltak korábban drága lakkjaim (Picture Polish, Zoya, Dance Legend stb), de azok indie márka-lévén nem voltak tartósak csak egyediek.. Akkoriban nem érdekelt, mert akkor napi szinten lakkoztam a körmöm, éppen ezért gonolkoztam hetekig mire vettem egy Anny lakkot. De nem bántam meg és fogok még venni egy-két színt tolük.

La Roche-Posay Hydreane Riche Arckrém

La Roche-Posay Hydreane Riche Arckrém
2018. november 4.

Vélemények alapján valami nagyon nehéz, zsíros krémre számítottam. Nekem ezzel szemben egy közepesen testes és nagyon illatos krém :( Reménykedtem, hogy mivel a parfüm a legvégén van az összetevőlistának, így nem lesz zavaró, de sajnos engem nagyon zavar és éppen ezért nem is szívesen használom. Sajnálom, mert akartam szeretni és összességében nem rossz, de pl a Clinique Pep Start krémje jobban bejött és annak illata sincs. Kinyomásnál nekem vigyázni kell, nehogy sokat nyomjak ki, mert aztán visszatenni sincs hova, de higéniai szempontból értékelendő a tubusos kiszerelés. Hidratálni kellemesen hidratál, de ha egy nap csak egyszer kenem be az arcom, akkor nekem az nem elég, minenféleképpen be kell vele tartanom a reggeli-esti kenekedést. Összeségében nem rossz krém, működik száraz arcbőrön, nekem a parfüm a legnagyobb bajom ebben a krémben, egyébként nagyon jó lenne, hidratál, közepes árkategória, jó kiszerelés.