lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Epres Kézápoló

The Body Shop Epres Kézápoló
2020. május 3.

Pumpás kézkrémet kerestem az irodában az asztalomra. Kicsi féltem, hogy mennyire szivódik be gyorsan, de hálistennek nem kellett csalódnom. Jól hidratál, nem sűrű az állaga, kicsit inkább vizes/hig, de pont jó. Éppen ezért könnyen kenhető, jól szét lehet oszlatni kevés mennyiséget is és nem is kell belőle sok. Ha netán kicsit többet sikerül nyomni, nem probléma, jól el lehet kenni és beszivodik hamar. Gyanitom a 250 ml mennyiség sokáig elég lesz, bár igy akaratlanul is állandóan kenegetem a kezeimet, mert imádom az illatát, nagyon kellemes epres.A csomagolás és a pumpás kiszerelés egy álom, és úgy gondolom, hogy ennyi pénzért ekkora mennyiség,minőség nem sok.

Misslyn 60 Sec Top Dry Fedőlakk

Misslyn 60 Sec Top Dry Fedőlakk
2020. április 12.

Hát nem vagyok tőle elragadtatva. Felkentem, úgy tűnt, hogy megszáradt ,de egész nap furcsa érzésem volt, amikor nem mer semmihez nyúlni az ember,mert attól fél,hogy lejön a lakk. Felszedi az alatta lévő szint, feloldja, nem elég,hogy ecsetet befogja a szin, de egy darabot ki is szedett a szines lakkomból úgy,hogy előtte az már száraz volt.. A gél lak-hatású fedője sokkal jobban bejött a márkának. Egyszer használtam ,de szerintem többet nem is fogom..

Misslyn Gel Effect Top Coat

Misslyn Gel Effect Top Coat
2020. április 12.

Valóban gyorsan szárad és sép fényesre. Könnyű felkenni, nem sűrű. Az ecsete is pont jó, megfelelő mennyiségű lakkot vesz fel, nem szedi fel az alatta lévő szint, nem oldja. Sally Hansen kerestem újra, miután a körmösöm nem dolgozik most ebben a helyzetben, de úgy látszik a pár év alatt, ameddig körmöshöz jártam, nálunk lévő Müllerben kivonták a Sally Hansent..:( Nem bánom, hogy ezt megvettem, ár-érték arányban teljesen jó.