lhi

Regisztráció dátuma: 2018. június 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. június 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Wax Rövid Hajra #Shorthair

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Wax Rövid Hajra #Shorthair
2019. június 3.

A vékonyszálú rövid hajamra viszont nagyon is bejött - végre egy hajformázó, ami megfelelően könnyű. Sokmindent probáltam már, többnyire végül a kukában landoltak a termékek, mert olyan lett a frizurám, mintha sisakot hordanék (akármilyen keveset kentem rá), a hajamat meg szárította. Ez végre úgy tart, hogy természetes marad a hajam textúrája, és még ápolja is.
Pont olyan, mint amilyen a felirat szerint: krémes, lágy, visszaugrik.
Lehet, hogy egy b-verziót kellene gyártaniuk vastag hajra ;)

Trend It Up Expert Skinny Szempillaspirál

Trend It Up Expert Skinny Szempillaspirál
2019. május 14.

Klasszikus szempillaspirál - nem folyékony műszempilla, így ideális a magamfajták által kedvelt minimalista sminkhez.

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk
2018. november 28.

A szürke/fekete változat van meg. Könnyű felkenni és hamar szárad, valóban kissé ragadós-gumis az állaga. Egy rétegben egyáltalán nem fed, de ez nem feltétlenül baj, ha plusz rétegnek használjuk egy sima színes lakk fölé. Két rétegben már teljesen jól fed, és valóban szépen lehúzható.
Viszont valamiért nagyon idegesített, sem a szagát, sem az állagát, kissé érdes felületét nem szeretem, így hamar leszedtem és a tartósságáról nem tudok nyilatkozni. Objektíve tehát minden rendben, de szubjektíve nem tudtam vele megbarátkozni. Megtartom a fiókban egyestés bulilakknak...