lia0000

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revolution Haircare Plex 8 4D Helyreállító Hajolaj

Revolution Haircare Plex 8 4D Helyreállító Hajolaj
2024. március 11.

Életem eddigi legdrágább és legrosszabb hajolaja! Pipettás a kiszerelése, a tenyerembe szoktam csepegtetni, majd onnan ráegyengetem a hajvégeimre. Már ha lenne mit.. a tenyerem beszívja ezt az “olajat”, sokat kell használnom belőle. Sprőd, gubancos lesz tőle a hajam. Felettébb bosszantó, mert drága volt.. Vannak olyan hajolajaim amik nem ápolják a hajam, de legalább el tudom őket használni, mert ártani nem ártanak. De hát ez..konkrétan szalma lesz a hajam helyén akárhányszor használom. Kuka!!

Britney Spears Midnight Fantasy

Britney Spears Midnight Fantasy
2023. december 4.

Imádom ezt a parfümöt! Tartós, érzéki illata van! Gyümölcsös és testes, az üvege is nagyon cuki☺️ Rajtam nagyon kiérződik a fekete cseresznye és orchidea párosa☺️ Teljesen el lett találva, az van az üvegcse belsejében amit a név és dizájn sugall:) 10/10

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water
2023. november 22.

Revuele centella szérummal együtt használom már két hete és a bőröm olyan, mintha kicserélték volna! A pici ráncok teljesen eltűntek, folyamatosan hidratált és nagyon puha a bőröm! Én átöntöttem egy fújós üvegbe, így az egész termék közvetlenül az arcommal érintkezik. Szerintem ez a toner egy tudatos bőrápoló rutinba elengedhetetlen.
Nagyon sokáig elég lesz ez a kiszerelés, abszolút megéri az árát.
10/10!

1 MÁRKA