lia007

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrprobléma: -

BrillBird Brush&Go Gel&Lac Géllakk

BrillBird Brush&Go Gel&Lac Géllakk
2016. november 29.

Első géllakk próbálkozásom, még tavaly év elején rendeltem meg a nude csomagot... mindent a leírtaknak megfelelően csináltam, puffereltem és prep is került a körmeimre mielőtt a lakkot használtam volna. Szépen terült, két rétegben tökéletes volt a fedése a végeredmény elképesztően tetszett... viszont az én körmeim nem bírták.. már aznap letört egy aztán szépen sorban még jónéhány... később adtam neki még egy esélyt de sajnos a tapasztalat ugyanaz volt. Műkörmös unokatesóm utasításai ellenére... merthogy azt gondoltam én csinálok valamit rosszul. Gondolom akinek jobb minőségű a körme annak bevált

Kallos LAB35 Dúsító Fény Hajbalzsam

Kallos LAB35 Dúsító Fény Hajbalzsam
2016. július 15.

A samponnal együtt használom, természetesen nem csodaszer, de nagyon puha fényes és szép a hajam tőlük. Az adagolója egyszerűen szuper! Még csak párszor használtam ezért ha változik a véleményem updatelem.

Kallos LAB35 Dúsító Fény Sampon

Kallos LAB35 Dúsító Fény Sampon
2016. július 15.

Szerencsére az én hajtípusom imádja ezt a sampont, (egyenlőre) ! Hosszú ,vastagszálú, töredezett és száraz jellemzőkkel írnám le a hajam. Amit első használat után észrevettem, hogy nagyon puhává és simává varázsolta azt. Ennek örömére megvettem a balzsamot is. Az adagolója egyszerűen szuper! A fejbőröm nagyon érzékeny típus, de bírja ezt a sampont. Remélem meg tudom erősíteni mindezt 2 hónap használat után is. :)