liababa

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50
2019. április 13.

Igazi univerzális kiskedvenc. Kenem a gyerekek arcára, magamra, a férjemre...minden helyzetben megállja a helyét.
A gyerekek ekcémás bőrét nem bántja, véd a napégéstől, jó rá sminkelni, nem fénylik utána az ember mint egy diszkógömb.
Persze ez nem naptej, ha sokat játszóterezünk vagy strandolunk nyáron Bioderma photoderm termékekre váltunk, de őssztől tavaszig sokat használjuk.
Minimálisan hidratál is, de inkább véd a kiszáradástól.

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2019. április 13.

Újszülött kisbabám bőrére használom napi szinten és alkalmanként a nagyobbacska gyerekeimre is. Nagyon jó kis krém: elsőre ugyan sűrűnek és talán picit túl nehéznek is tűnik, de könnyű bemasszírozni és remekül védi a bőrt.
Bioderma atodermhez képest sokkal jobb: nekünk az nem vált be, a két nagyobb gyerek ekcémás bőrét csípte is. Ez egyáltalán nem okoz náluk sem irritációt, a 400ml-es kiszerelés adagoló pumpája pedig plusz pont.

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2019. április 8.

Nagyon nem jött be. Hiába hipoallergén és atópiás bőrre kifejlesztett termék, a fiaim ekcémás bőrét csípte (elmondásuk szerint) és a bőrszárazságukat sem mérsékelte.
Elhasználom tusolás után, de mivel illatanyag mentes nekem nem a kedvencem (sztem enyhén savanyú szaga van), ráadásul így drága is.