Liana

Regisztráció dátuma: 2012. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2013. január 13.

Alapvetően nem volt éppen szükségem még egy korrektorra, de az Essence pultnál válogatva az árát látva végül a kosaramban landolt. Az első kitekeréssel én is megszenvedtem, már kezdtem megijedni, hogy hibás vagy valami, de aztán megérkezett szerencsére a krém. Kb. egy hete használom és egészen meg vagyok vele elégedve, szépen fed. Általában egyet tekerek rajta használat előtt és így elegendő anyag kerül az ecsetkéjére ahhoz, hogy az egész arcomon elkendőzzem, amit el kell. Általában kikenek mindenhova egy kicsit és utána a kezemmel eldolgozgatom. Nagyon meg vagyok vele elégedve és az essence hab állagú alapozójával nagyon jó párost alkotnak ez fix. Az egyetlen negatívuma, - és ezért kap csak 4 csillagot -, hogy nekem egy kicsit lassan szárad meg, de ezt sikerült azzal kiküszöbölnöm, hogy általában korrektorozok és utána kifestem a szemem, mire a szememmel végzek, addigra mehet rá az alapozó. Szerintem eléggé esélyes, hogy újra lesz vásárolva, ha elfogy (ami félek, hogy hamar be fog következni, hiszen elég sok kijön egy tekeréssel).

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2012. december 22.

Elég sok színű moyra körömlakkom van, a legújabb kedvencem a türkiz színű, de mindet nagyon szeretem. Szerencsére nagyon jó a fedésük (maximum 2 réteg kell, de van, amikor még annyi sem) ráadásul egész tartósak is és nagyon gyorsan száradnak, nem mellesleg rengeteg gyönyörű szín van belőlük és ráadásul még olcsó is. Az egyik kedvenc körömlakkmárkám.

Essence Glossy Lipbalm Szájfény

Essence Glossy Lipbalm Szájfény
2012. december 22.

A cseresznye a gyengém, mindent szeretek, ami cseresznyés és, amikor 25%-os akció volt a Rossmann-ban, akkor beruháztam belőle egy cseresznyésre. Elég picike, de nagyon szép és erős színe van, ráadásul az illata is nagyon finom. Abszolút megérte rá beruházni.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: gyöngy esszencia.