lianex

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 14 eladás
Megnézem

Oriflame Novage Neck & Décolleté Advanced Sculpting Serum

Oriflame Novage Neck & Décolleté Advanced Sculpting Serum
2020. augusztus 2.

A nyakam az egyetlen testrészem, ami megmutatja a koromat, ezért hónapok óta keresek egy jó krémet, ami segít a problémán. Most az Oriflame szérumát használom, amíg nem találok jobbat. Ha reggel felkenem, egészen jól feltölti a ráncos részt. Nem tökéletes, de annyira pont elég, hogy ne zavarjon, ha tükörbe nézek. Este persze lemosom, és a ráncok változatlanul ott vannak, így egyelőre inkább photoshop hatást tulajdonítanék neki, mint valódit. 3 csillagnál jobb, a négyet nem biztos, hogy eléri, de mivel nem tudok felet adni, legyen négy.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2020. július 21.

Már majdnem elhasználtam egy üveggel, így nyugodtan írhatom, hogy az érzékeny bőröm nagyon szereti, újra fogom venni, ha elfogy. Hidratált és puha lesz tőle az arcom, ráadásul melegben önmagában is elég, csak hűvösebb időben kell hozzá plusz kence.

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2020. április 19.

A sok változat közül a kávésat választottam és nem bántam meg. Hetente egyszer használom testre, illetve pedikűrhöz külön is. Viszonylag kis mennyiség elég belőle, puha bőrt, és kellemes (bár sajnos hamar elillanó) kávéillatot hagy maga után.

1 ÖSSZETEVŐ