lianex

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 14 eladás
Megnézem

Helia-D Botanic Concept Ránctalanító Szérum

Helia-D Botanic Concept Ránctalanító Szérum
2019. október 11.

Impulzus vásárlás volt, de nem bántam meg. Használom egy ideje és bár nem tudom, hogy ráncok ellen használ-e bármit, de a bőröm szép, egységes kinézetű lesz, puhább és rugalmasabb, nagyon jó alap a hidratálómnak. Az egyetlen bajom a szérummal az illata, a tolakodó műszőlő és én nagyon nem lettünk barátok.

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream
2019. október 1.

Imádom. Már az első használat után szebb lett a körömágyam, pár nap alatt pedig teljesen rendbe jött. Nagyon könnyen kiszárad és beszakad, ráadásul van egy olyan rettenetes szokásom, hogy önkéntelenül piszkálom is (főleg stresszes helyzetben), így időnként szégyellni valóan néztek ki a kezeim, de most végre nyugodtan közszemlére tehetem őket.
Szeretem az illatát és az állagát is, amolyan napi szertartás lett, hogy pár percet rászánva szépen, komótosan bekenegessem és masszírozgassam az ujjaimat.

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser
2019. július 2.

Napi használatra nekem nem jó, mert eléggé szárítja a bőrömet. Ennek ellenére tartok belőle egy tubussal, mert ha valamiért intenzívebb tisztításra van szükségem (mondjuk egy egész napos kerti munka vagy kirándulás után), megkapom tőle a tiszta bőr érzését. Még úgy is megéri, hogy utána hidratálnom kell.

1 ÖSSZETEVŐ