lianex

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Holo Taco Nail Polish

Holo Taco Nail Polish
2022. szeptember 10.

Imádom a holografikus körömlakkokat, szinte minden elérhető márkát kipróbáltam, és egyértelműen a Holo Taco a kedvenc. Gyönyörű, tartós lakkok, alap- és fedőlakkok, jó minőségű kiegészítők (a legjobb manikűr készletem tőlük van), és már nem csak holo, hanem creme kivitelben is kaphatók a szivárvány minden színében. A legtöbb lakkjuk már egy rétegben is szépen fed, ritka az, amelyikhez kettőnél több kell (nem vagyok hajlandó három réteget felkenni semmiből, ha ennyi kell a szép fedéshez, az a lakk nem kell).

Sajnos a Magyarországra szállítás vámmal, áfával elég húzós, de időnként megajándékozom magam néhány darabbal. Abszolút kedvencek a Coral Chaser, a Pink Fizz, és a Linear Holo fedőlakk, ami minden normál körömlakkból holografikusat varázsol. Ja, és az ügyfélszolgálatuk is nagyon jó, amikor volt egy kis problémám (nem a termékekkel), azonnal megoldották.

Curaprox Be You Fogkrém

Curaprox Be You Fogkrém
2021. november 30.

Korábban az erősen mentolos, nagyon habzó fogkrémeket preferáltam, de teljesen átszoktam ezekre a fogkrémekre. A Curaprox fogkeféjéhez már sok éve hűséges vagyok, nincs nála jobb, ezért kipróbáltam egy mini fogkrém csomagot minden ízzel, és mivel bejött, használom a nagy kiszerelést is. A márka saját honlapján egyébként sokkal olcsóbban kapható, mint amennyit a krémmánia jelez árként.
Jelenleg a zöldalmás a kedvencem, kellemes ízű, és bár szokni kell, hogy nem habzik úgy, mint a többi fogkrém, szerintem nagyon jól tisztít.

Dove Skin Glow Testápoló

Dove Skin Glow Testápoló
2021. november 30.

Azt hittem, hogy megtaláltam az új kedvenc testápolómat. Tetszik az illata, jól beszívódik, nem ragad, kellemes érzés használni. Aztán észrevettem, hogy úgy csillogok tőle, mint egy karácsonyfadísz. Mondjuk gyanakodhattam volna, mikor olvastam a skin glow feliratot, hogy mitől lesz ragyogó a bőröm. :D

1 ÖSSZETEVŐ