lianex

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 14 eladás
Megnézem

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2021. február 2.

Enyhe csalódás, főleg ahhoz képest, hogy a Vichy termékei általában bejönnek nekem. Tömény illatfelhő, ami még nem lenne akkora gond, mert szerencsére nem bántja az érzékeny bőrömet. Felkenés után egy-két óráig kellemesen hidratált és puha a bőröm, azután azonban kiütköznek száraz, hámló foltok az arcomon. Ha kenek alá boostert, ki tudom tolni ezt az időt, de az egész napot nem bírja ki, utána kell kenni (amihez se időm, se türelmem, ha éppen dolgozom). El fogom használni, de nem veszem majd újra.

Oriflame Novage Neck & Décolleté Advanced Sculpting Serum

Oriflame Novage Neck & Décolleté Advanced Sculpting Serum
2020. augusztus 2.

A nyakam az egyetlen testrészem, ami megmutatja a koromat, ezért hónapok óta keresek egy jó krémet, ami segít a problémán. Most az Oriflame szérumát használom, amíg nem találok jobbat. Ha reggel felkenem, egészen jól feltölti a ráncos részt. Nem tökéletes, de annyira pont elég, hogy ne zavarjon, ha tükörbe nézek. Este persze lemosom, és a ráncok változatlanul ott vannak, így egyelőre inkább photoshop hatást tulajdonítanék neki, mint valódit. 3 csillagnál jobb, a négyet nem biztos, hogy eléri, de mivel nem tudok felet adni, legyen négy.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2020. július 21.

Már majdnem elhasználtam egy üveggel, így nyugodtan írhatom, hogy az érzékeny bőröm nagyon szereti, újra fogom venni, ha elfogy. Hidratált és puha lesz tőle az arcom, ráadásul melegben önmagában is elég, csak hűvösebb időben kell hozzá plusz kence.

1 ÖSSZETEVŐ