Liara0826

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Botanikuskert Nappali Arckrém

PomPom Botanikuskert Nappali Arckrém
2020. március 14.

A nerolis arckrémet használtam előtte, nagyon szerettem, de hidegebb időkre szerettem volna egy testesebb, illatmentes terméket és ezt választottam. Nagyon szeretem, nagyon jól hidratál, öröm minden reggel használni :)

Aromax Rozmaringolaj

Aromax Rozmaringolaj
2020. március 13.

Már több hónapja használom a samponomba csepegtetve vagy mosás előtti ricinusos hajpakolásba és még mindig nagyon sok van benne. Én hajerősítőnek vettem, olvastam hogy serkenti a keringést ezért ajánlják hajhullásra. Hormonális probléma miatt a normálisnál egy picit jobban hullott a hajam de már mérséklődött és gyorsabban is nő. Amit olvastam viszont nem arra vettem, hogy a gyorsan zsírosodó hajra is jó. Meglepődve láttam, hogy eleinte 5 napra, majd egy hétre ki tudtam tolni a hajmosást.
Viszont ami nekem fontos volt, hogy natúr samponba csepegtessem azt a 4-5 cseppet és én is féltem a szárító hatásától, így én csak a fejbőrt mosom vele, koncentrálta a hosszát nem. Elég az a hab ami mosáskor rákerül és így nekem nem szárítja a hajam, de hajbalzsam egyébként is ajánlott mosások után.
Mindenkinek ajánlom próbára akinek hullik a haja, gyorsan zsírosodik vagy csak erősíteni szeretné. Megéri!

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Restoring Honey

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Restoring Honey
2020. március 12.

Ugyan olyan jó mint a ricinusos társa, puha, hidratált és jó illatú lesz utána a haj. Az ára szerintem nem vészes, de tényleg nagyon folyékony az állaga, picit több kellhet belőle mint egy sima balzsamból, de a végeredményért szerintem megéri. Újra fogom venni.