Liara0826

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2021. március 25.

Még tavaly november közepén kezdtem el szedni, akkor egy hónap szedés után jött a 3 havi hajvágásom, majd további 3 hónapig szedtem. Tehát 4 hónapnyi adagot rendeltem, 3 doboz kapszulát és 2 doboz pezsgőtablettát. Most fogyott el az utolsó tabletta így jöttem véleményezni.
Teljes áron semmiképp nem venném meg, a 4 havi kúra egy nagy akcióban kevesebb volt mint 10 ezer ami egy olcsóbb hajvitamin árára jött így ki. Csináltam előtte utána képeket és közben centivel is mértem a hajam.
Alapvető problémám, hogy a hajam és nagyon lassan nő és hormonálisan talán picit jobban hullik mint kellene. Egy kis idő eltelt és úgy vettem észre hogy javított a hulláson valamint rengeteg a babahajam. Előtte is szedtem hajvitamint ezért voltak már babahajak, azok nagyon megnőttek és ki be is dúsult több babahajjal amióta ezt szedtem. A hajam egész hossza is nőtt, viszont talán nem jobban mint más hajvitaminoknál, de hát ilyen lassú az én hajam. Szerintem erősödött is, nem igazán vettem észre hogy töredezett volna. A körmeim is erősek és gyorsan nőttek, ha valakinek ez szempont lenne.
67 cm volt a hajam mikor levágattam és mikor még hátra volt 3 havi vitamin. Most eléri a 71-et ami nálam úgy érzem nagy szó, pedig átlag embernek ennyi hónap alatt magától is nőtt volna ennyit a haja, de nekem ahogy mondtam lassan nő.
Nekem úgy érzem megérte, én nem lettem rosszul, nem émelyegtem tőle, nem lettek pattanásaim és nagyon sok babahajam lett, úgy nézek ki velük mint egy ovis és már csak ezért is megérte. Engem az előtte utána képek is meggyőztek, látom a képeken (és persze egyébként is) hogy nőtt a hajam és tetszik hogy milyen szép.
Akciósan szerintem nem rossz hajvitamin, főleg hogy napi csak egy szem kell belőle, viszont vannak még ilyen jók és olcsóbbak is. Ha újra ilyen akciós lesz talán veszek még egy kúrát.
(Annyit még hozzá teszek, hogy én nagyon sok mindenre oda figyelek e mellett; sok folyadék, 3 havonta frissítő hajvágás, hajmosások előtt ricinus olajos pakolás, rozmaring illóolaj a samponba, hővédő és a vége felé sörélesztőt is szedtem)

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2021. március 24.

Nekem nagyon bevált! Már észre vettem korábban is hogy milyen jó hatással vannak a bőrömre a hialuronsav tartalmú krémek, így be szerettem volna szerezni egy szérumot is belőle. Erre esett a választásom mert olcsó és nagyon könnyen beszerezhető, nem mellesleg az incije is szép.
Nagyon tetszik a használata utána a bőröm, én abszolút érzem a különbséget ha ezt használom. Reggel és este is szoktam használni vízhiányos bőrömre, az aloe vera spray után, megtisztított arcra. Ez után jöhet a többi krém, olajos szérumok. Nagyon hálás érte az arcbőröm, biztosan állandó tagja lesz a rutinomnak!

Balea Kender Fátyolmaszk

Balea Kender Fátyolmaszk
2021. március 17.

Sajnos nekem ez nem jött be. Nagyon érzékeny a bőröm és nem is szoktam parfüm tartalmú termékeket használni, de gondoltam ezt kipróbálom, mert nagyon kedvező az ára és viszonylag a végén szerepel benne a parfüm. Vagy az vagy valami másik összetevő irritálta, csípte a bőröm, nem tudtam sokáig fent hagyni és addig sem volt jó érzés, pedig pont ezt a "spa" kényeztetést várnám el egy maszktól. Utána egyébként kellemes érzése volt a bőrömnek, talán hidratált is, de nem venném újra.
Sok anyag van a csomagolásban, két alkalomra bőven elég és 1-2 dologtól eltekintve jó az incije, de akinek érzékeny a bőre annak nem biztos, hogy beválik.