Liara0826

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam
2019. április 16.

Az illata sajnos nem igazán tetszik, a hatása meg semmi extra. Nem volt drága ezért gondoltam kipróbálom, de volt már jobb is.

Oriflame Love Nature Ajakbalzsam Mangóval

Oriflame Love Nature Ajakbalzsam Mangóval
2019. április 16.

Nagyon szeretem az oriflame termékeket és ez is megtetszett, de talán ez az első amiben csalódnom kellett. Nekem furcsa az állaga és kicsit olyan romlott szaga van, a párom panaszkodott is rá. Nem tudom mennyire hidratál, olyan sokszor nem használtam de akkor nem rontott. Akciósan vettem de sok volt így is. Nekem annyira nem jött be.

Oriflame Optimals Bőrkiegyensúlyozó Arctonik Normál/Kombinált Bőrre

Oriflame Optimals Bőrkiegyensúlyozó Arctonik Normál/Kombinált Bőrre
2019. április 16.

A krémmel együtt használom, bár érdemes tudni hogy már megváltozott régen a csomagolásuk. Praktikus a kiszerelésük, nagyon sokáig elég. Nem kell sokat használni belőle, de én ha nem felejtem el akkor igyekszem naponta/ heti többször használni és úgy emlékszem, hogy már 2 éve megvan és csak most kellett új tonikot vennem. A krém pedig majdnem a felénél van. Tényleg nem használok sokat belőle, de az is elég. Én szoktam közéjük iktatni egy bőrradírozást és nagyon puha, tiszta bőr a végeredmény. Érzékeny a bőröm de nem irritálja, tudom ajánlani.