Liara0826

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Antistress C+ Niacinamid Arckrém

PomPom Antistress C+ Niacinamid Arckrém
2022. április 30.

Elsőre kicsit szokatlan volt, hogy ennyire folyékony a krém, ennél testesebb arcápolókat szoktam használni, ez már inkább szérum állagú, de hozzászoktam. Az INCI nagyon jó, sok jó dolgot ígér, és tavaszra/nyárra kellemes ez a folyékony állag. Nappalra használom és szerencsére nem irritálja az érzékeny bőrömet.

PomPom Lifting Hatású Arckrém Homoktövisolajjal és Peptiddel

PomPom Lifting Hatású Arckrém Homoktövisolajjal és Peptiddel
2022. április 30.

Szeretem a PomPom termékeket és ezzel sem vagyok másképp. Sok jó összetevő van benne, a csomagolása csodaszép és praktikus, a krém testes de könnyen felszívódó. Eddig peptideket szérum formájában használtam, de örülök, hogy ebben benne van. Újra fogom venni, ha elfogy.

Oxygeni Hair Hair Loss Shampoo

Oxygeni Hair Hair Loss Shampoo
2022. április 11.

Januárban kezdtem el oxigénterápiás hajkezelésre járni, azóta 4 alkalommal voltam. A hajam vékony szálú, könnyen töredezik, lassan nő. Célom a hajkezeléssel az volt, hogy dúsabb legyen és gyorsabban nőjön, vagy legalább átessen azon a bizonyos centin aminél mindig megragad.
A hajkezelésről most csak annyit, hogy én nagyon élvezem, nagyon jó élmény, igazi kikapcsolódás számomra és úgy látom hatásos is.
A hajkezelések óta (január közepe) ezt a sampont használom és nagyon szeretem. Összetevőit eltekintve nem gondolnám csodaszernek, és ahhoz picit drága is, de sokáig elég, kellemes a használata, ad volument a vékonyszálú hajamnak és aki tudja milyen nehéz jó szilikonmentes, natúr sampont találni az nagyon fogja értékelni. Érzékeny fejbőröm nem irritálja, hajam nem gubancolódik tőle, nem zsírosodik gyorsabban, sőt.
Én a Hydrate maszkkal használom, nagyon jó párosítás.

1 MÁRKA