libido

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Gengigel Gél

Gengigel Gél
2018. január 17.

Csodaszer! Bakteriális fertőzés során keletkezett aftám amely napokig megkeserítette az életem, ezzel lett kezelve. Második alkalomnál már jóval szebb volt. Egyszerűen imádom!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. január 17.

Nagyon szép a fedése, nekem egész nap fent maradt nem kenődik. Viszont a színválasztással eléggé mellé lehet lőni, sajnos nekem is sikerült egyel sötétebbet választanom. De egyébként nem tudok negatívumot mondani

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2017. augusztus 25.

Sziasztok!
Én sok utána olvasás illetve az itt olvasott kommentek alapján vettem meg. Szőke, vékony szálú hajam van és hullik is kicsit.
Tegnap volt a napja hogy végre megvettem és kipróbáltam a hajszeszt. Megmondom őszintén 900 forintért nem vártam csodát de mondom egy próbát megér. El sem akarom hinni de sokkal puhább és kezelhetőbb lett a hajam. Nem annyira kócolódik mit előtte és mintha kicsit többnek is látszana. Első használat után ez számomra meglepetés volt. Továbbra is használni fogom és megveszem a samponját illetve a balzsamát is. Remélem minél többet használom annál jobb lesz. De nekem eddig nagyon tetszik :)