Libra

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézmosó Gél

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézmosó Gél
2021. november 29.

Szeretem! Vízhiányos a bőröm, de ez nem szárítja ki. A vanília illatot nagyon szeretem.

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP
2020. szeptember 3.

Imádom! Úgy vettem meg, hogy előtte sehol nem próbáltam ki. Bvlgariból csak egy parfümöm volt, nagyon régen, rózsaszínű, már a nevére sem emlékszem. Kellett egy "fekete" parfüm, megrendeltem, gondoltam, mi baj lehet. Nőies nő vagyok. Semmilyen férfias illatot nem viselek el magamon. Rajtam nőies. Imádom az illatát. A körülettem levő férfiak is..., értitek, mire gondolok... Eddig még nem volt kivétel. Mindegy, hogy a kedvesem, kolléga, barát, haver, a pénztárnál mögöttem álló férfi. Ha még reggel fújom magamra, és este zuhanyzom, még utána is érződik rajtam, mintha nem is zuhanyoztam volna.

Schauma Push-Up Volume Sampon (régi)

Schauma Push-Up Volume Sampon (régi)
2018. augusztus 6.

Update:

A legjobb samponom volt. :(
Egyébként a környező országokban mindenhol lehet kapni, vagyis gyártják, csak itthon nem. Nagyon szomorú, hogy nem ez az első termék, amit itthon kivonnak a forgalomból, pedig (szerintem jó), külföldön viszont bárhol lehet kapni :(

Amióta megszűnt a Pantene dúsító samponja, ez kb. az 5., amivel próbálkozom. Az eddigiektől kisebesedett a fejbőröm, és nemhogy dúsította, erősítette volna, hanem inkább még jobban lelapult és borzasztóan csúszós, selymes lett a hajam. Úgy tűnik, a Schauma bevált. Igaz, hogy még csak 4x mostam meg vele a hajam. De tényleg dúsabb, és eddig még (lekopogom) nem sebesedett ki a fejbőröm. Remélem, pár hét/hónap után is ilyen jó lesz.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ