Libra

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP
2020. szeptember 3.

Imádom! Úgy vettem meg, hogy előtte sehol nem próbáltam ki. Bvlgariból csak egy parfümöm volt, nagyon régen, rózsaszínű, már a nevére sem emlékszem. Kellett egy "fekete" parfüm, megrendeltem, gondoltam, mi baj lehet. Nőies nő vagyok. Semmilyen férfias illatot nem viselek el magamon. Rajtam nőies. Imádom az illatát. A körülettem levő férfiak is..., értitek, mire gondolok... Eddig még nem volt kivétel. Mindegy, hogy a kedvesem, kolléga, barát, haver, a pénztárnál mögöttem álló férfi. Ha még reggel fújom magamra, és este zuhanyzom, még utána is érződik rajtam, mintha nem is zuhanyoztam volna.

Schauma Push-Up Volume Sampon (régi)

Schauma Push-Up Volume Sampon (régi)
2018. augusztus 6.

Update:

A legjobb samponom volt. :(
Egyébként a környező országokban mindenhol lehet kapni, vagyis gyártják, csak itthon nem. Nagyon szomorú, hogy nem ez az első termék, amit itthon kivonnak a forgalomból, pedig (szerintem jó), külföldön viszont bárhol lehet kapni :(

Amióta megszűnt a Pantene dúsító samponja, ez kb. az 5., amivel próbálkozom. Az eddigiektől kisebesedett a fejbőröm, és nemhogy dúsította, erősítette volna, hanem inkább még jobban lelapult és borzasztóan csúszós, selymes lett a hajam. Úgy tűnik, a Schauma bevált. Igaz, hogy még csak 4x mostam meg vele a hajam. De tényleg dúsabb, és eddig még (lekopogom) nem sebesedett ki a fejbőröm. Remélem, pár hét/hónap után is ilyen jó lesz.

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém
2016. április 6.

A Müllerben kipróbáltam a kezemen :) Iszonyatosan nézett ki a kézfejem, mert előtte (gumikesztyű nélkül) sikáltam ecetes-szódabikarbónával. Na a kézfejem egy-két percen belül gyönyörű lett. Ezek után megvettem a krémet. 3 nap után annyira száraz és ráncos lett a arcbőröm, hogy vissza kellett térnem a Sante goji bogyós kréméhez. Most már kezd helyrejönni.
Nem tudom, hogy azért száradt-e ki, mert kevés az én nagyon vízhiányos bőrömre a csigaizé, vagy mert van benne valami, ami szárítja, csak eddig nem jöttem rá, hogy mi.
Szóval nekem nem jött be. Viszont a kézfejemre biztosan elhasználom, azért kukába nem megy, csak kézkrémnek nagyon drágállom!!!!! Na meg a csalódás... :(

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ