Libra

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schauma Push-Up Volume Sampon (régi)

Schauma Push-Up Volume Sampon (régi)
2018. augusztus 6.

Update:

A legjobb samponom volt. :(
Egyébként a környező országokban mindenhol lehet kapni, vagyis gyártják, csak itthon nem. Nagyon szomorú, hogy nem ez az első termék, amit itthon kivonnak a forgalomból, pedig (szerintem jó), külföldön viszont bárhol lehet kapni :(

Amióta megszűnt a Pantene dúsító samponja, ez kb. az 5., amivel próbálkozom. Az eddigiektől kisebesedett a fejbőröm, és nemhogy dúsította, erősítette volna, hanem inkább még jobban lelapult és borzasztóan csúszós, selymes lett a hajam. Úgy tűnik, a Schauma bevált. Igaz, hogy még csak 4x mostam meg vele a hajam. De tényleg dúsabb, és eddig még (lekopogom) nem sebesedett ki a fejbőröm. Remélem, pár hét/hónap után is ilyen jó lesz.

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém

dr. Organic Snail Gel Csigagél Krém
2016. április 6.

A Müllerben kipróbáltam a kezemen :) Iszonyatosan nézett ki a kézfejem, mert előtte (gumikesztyű nélkül) sikáltam ecetes-szódabikarbónával. Na a kézfejem egy-két percen belül gyönyörű lett. Ezek után megvettem a krémet. 3 nap után annyira száraz és ráncos lett a arcbőröm, hogy vissza kellett térnem a Sante goji bogyós kréméhez. Most már kezd helyrejönni.
Nem tudom, hogy azért száradt-e ki, mert kevés az én nagyon vízhiányos bőrömre a csigaizé, vagy mert van benne valami, ami szárítja, csak eddig nem jöttem rá, hogy mi.
Szóval nekem nem jött be. Viszont a kézfejemre biztosan elhasználom, azért kukába nem megy, csak kézkrémnek nagyon drágállom!!!!! Na meg a csalódás... :(

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2016. február 24.

Egyelőre szeretem. Szeretem, mert ez a legvilágosabb alapozó, amit eddig felleltem. Azt még nem tudom, hogy a bőröm, hogyan fogja "viselni", mert még csak 3 napja használom. Az üvege tényleg nagyon macerás, de engem nem érdekel, mert a világos színe - eddig legalábbis - mindenért kárpótol :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ