lichtnori

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Clarins Wonder Perfect Mascara 4D

Clarins Wonder Perfect Mascara 4D
2021. március 30.

Nagyon jó spirál! Barna színben van meg, ami végre egy szép barna! Nem túl sötét, ezért felkenve sem tűnik feketének. A csomagolása gyönyörű rosegold színű, nagyon elegáns. A keféje hagyományos, nem szilikon, nem túl nagy, nem túl bumszli és nem túl kicsi sem, pont jó, szépen hozzá lehet férni vele a pillákhoz, könnyű használni. Nagyon szépen szétválaszt, ível, a barna színével pedig természetesen kiemel. Nem csinál összeragadt, pókláb hatású, kesze-kusza pillákat és nincs műszempilla hatása sem.
Számomra egy szempillaspirálban a legfontosabb, hogy ne csináljon panda maci szemeket, mert attól a falnak rohanok! Ez az alap. Na, ezt is szépen teljesíti. Reggel - munkába induláskor kifestem a pilláimat - este pedig ugyan úgy áll, nem kenődik, nem maszatolódik és könnyű lemosni. Nagyon-nagyon jó termék, amivel természetes, elegáns hatást lehet elérni. Mindenképpen újra fogom venni.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2021. február 2.

Olcsó Essence - gondolná az ember. Hát a francokat! Nagyon jó szemceruza, teljesíti, amit ígér. Egyrészt szépek a színei, másrészt nagyon-nagyon tartós, még satírozva is, mégis könnyen lemosható micellás vízzel. Nagyon utálom, ha egy spirál, vagy szemceruza kenődik, ha panda maci szemeket csinál, vagy nem marad ott, ahova reggel feltettem. Ez a szemceruza tartós és tényleg az egész napot kibírja! Nem túl kemény, nem karcolja a szemet, nem túl puha, nem "olvad el" a bőrrel érintkezve. Vízvonalra nem használok szemceruzát, ott nem tudom, hogy teljesít. És most jön a szentségtörés, de a MAC szemceruzáim elbújhatnak mellette!!! Egyetlen dologra kell vigyázni, hogy nem mindegyik visszatekerhető. Én egyforma minőségűnek érzem a már meglévő ceruzáimat: megvan a sötétbarna, sötétkék és a lila. Nagyon-nagyon ajánlom, ennyi pénzért ajándék.

MAC Fix+ Magic Radiance All Day Hydrating Spray + Vitamin C

MAC Fix+ Magic Radiance All Day Hydrating Spray + Vitamin C
2021. február 2.

Nagyon szeretem és fix helye van a reggeli rutinomban. Az a kattanásom, hogy reggel mindenképp használjak egy könnyű arcpermetet és c-vitamin szérumot. A NIOD SOD-ját váltottam ki ezzel a permettel reggel, mert a SOD nem kompatibilis a c-vitaminnal. Ez viszont igen, és szuperek az összetevői, tele van antioxidánssal és gyulladás csökkentőkkel. Az igazság az az, hogy egy arcpermetben nekem nem elég, ha csak hidratál, szeretem, ha meg van pakolva minden földi jóval. Illata nagyon gyenge, alig érezni (nem is hiányzik!), nagyon hamar beszívódik, nem ragad tőle a normál/kombinált bőröm. Picit hidratál csak, ettől csodát ne várjatok, de szépen feszesít és mióta a Revox termékekkel együtt bent van a rutinomban, szép és problémamentes a bőröm. Viszont én nem sminkfixálónak használom, hanem arcápolónak. Fixálónak smink fölé egyáltalán nem ajánlom, mert nem fúj szép permetet, egyszerűen egy sugárba kiköpi a folyadékot. Ezt nem is értem, hogy egy ekkora márkánál miért okoz nehézséget egy normális szórófej kialakítása?! Így viszont, smink alá és arcápolóként használva nem érdekel, mert szétkenem, bemasszírozom a bőrömbe. Nekem simán 5*!