lichtnori

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. október 23.

Olvastam az itteni véleményeket, és amikor befutottam a Rossmannba, egy utolsó ilyen spirál árválkodott a polcon. Elhoztam szegényt, hogy ne búsuljon. :-) Megmondom őszintén csak a kíváncsiság vezérelt, abszolút nem gondoltam volna, hogy szeretni fogom, hogy ki fog emelkedni a többi spirálom közül. Tudtam, hogy sokan szeretik itt a KM-en, de futottam már bele túlhypolt cuccokba (olcsókba és drágákba is egyaránt), amik aztán egyáltalán nem jöttek be nekem.
Elég sok spirálom van, főleg MAC és Clinique, a drogériásak közül az Astort és a Cover Girlt szeretem. De egészen idáig nem éreztem úgy, hogy megtaláltam életem spirálját. Ha valami számomra nem kerek egész, vagy közelít a 100% felé, akkor keresek, kutatok újabb és újabb alternatívák után. De ez a spirál! Hát az állam leesett. Először az tűnt fel, hogy nagyon könnyen kezelhető, könnyen tudom felvinni vele a festéket. Nem csomósodik, és ami nekem a legfontosabb, hogy nem csinál panda maci szemeket (nem úgy, mint pl. a Clinique Chubby), és lemosáskor nem csípi szét a szemem (mint a MAC színes spiráljai). Szépen szétválaszt, és míg az ígéretben az van, hogy göndörít, az én pilláimat szépen megemeli és inkább hosszít és picit dúsít. Pont ilyet kerestem, mert a spirálok többsége a dúsítást ígéri, nekem viszont inkább hosszítanom kell. Az egyedüli "bajom", hogy nagyon örülnék egy barna színnek. Sohasem gondoltam volna, hogy egy filléres termék fogja elnyerni nálam az első helyet, ezzel sajnos háttérbe szorítva sok másik, itthon lévő társát. Egy kipróbálásra mindenképp ajánlom, nekem csodaszer kategória. :-)

MAC Pro Longwear Paint Pot

MAC Pro Longwear Paint Pot
2019. október 23.

2016. november: Három színnel rendelkezem: Stormy Pink, Perky, Soft Ochre. Minőségileg nincs köztük különbség, mindegyiket szeretem. Míg a többség a Painterly árnyalattól van beájulva, nekem ilyen a Soft Ochre, ami jól illeszkedik a sárgás tónusú bőrömhöz. Szuper jó szemhéjfesték alapnak, világosabb is, mint a Painterly, ezáltal a színek is intenzívebbek rajta. Szó szerint kinyitja a tekintetet, korrektorként is jól funkcionál szem alá. A beszáradástól úgy próbálom védeni, hogy gyorsan használom és használat közben szájjal lefelé fordítom. Nehéz róluk bármi újat írni, én is csak ismételni tudom a többieket, hogy -bár drágának tűnik- de sok van benne, tartós, de nagyon, könnyen felvihető, sietős napokon ujjal is tökéletesen eldolgozható. Csak ajánlani tudom, mert én magam is nagyon szeretem.
2019. október: Az első véleményem írása óta eltelt egy 'kis" idő. :-) Azóta a fenti három szín mellé beszereztem az "Antique Diamond"-ot is. Ezért jöttem updatelni. Maga a szín nagyon tetszik, de a tégelyben szinte észrevehetetlen apró csillámok vannak. Paint Pot ide vagy oda, de a szememre felaplikálva hullanak, mint a fene, és ezt nagyon utálom! Ha csak maga a szín lenne, ez a piszkos zöld, csillámok nélkül, nem lenne semmi bajom a termékkel, mert maga a szín tartós, csak felkenve fél óra múlva a csillámok lemásznak a szemem alá, az arcomra, és innen aztán viszem szét őket minden fele. Arra a következtetésre jutottam, hogy maradok a matt színeknél, mert ők tényleg szuperek. Tartósak, nem kenődnek, és nekem egy sem száradt még be, pedig évek óta használom. Na most a pontozással meg vagyok lőve. Levonok egy csillagota csillám-hullás miatt. Amúgy három év elteltével is szerelem. :-)

Pompom Frissítő Arctisztító Hab

Pompom Frissítő Arctisztító Hab
2019. október 23.

Jól tisztít és nem szárítja a bőrt. De a flakon felétől már nem habos állagot ad ki magából, hanem - bocsánat, de ez jut róla eszembe- fehér, habos nyálat, ami folyik. Teljesen elvesztette a hab állagát, így többet is kell használnom belőle. Amikor használni kezdtem egy pumpányi hab elég volt az arctisztításhoz, most már három pumpálásnál tartok és folyik az arctisztító. És nem gondolnám úgy, hogy hibás terméket kaptam. Szerintem ezzel a hibával a felhasználók többsége találkozni fog a flakon közepe/vége fele. A másik gondom az illata. Számomra nem követelmény, hogy a kence-ficéim illat mentesek legyenek. Szeretem az illatokat. Ennek az arctisztítónak nincs rossz illata, de brutál erős! Amit nem is csodálok, mert az INCI 3. helyén áll a parfüm! Az arcomon és a kezemen is elég sokáig érződik, a töröközőm meg teljesen arctisztító hab illatú. Számomra ez a fajta illat erősség már zavaró. Mivel az illattal magával nincs bajom, jobban örültem volna, ha nem ennyire erőszakos, orrba vágó, hanem könnyedebb, lightosabb. Kedvelem a Pompom termékeket, de ez nem érdemel 3 csillagnál többet.