lidol

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30
2019. augusztus 8.
(!)

Ami a bőrtípusomat illeti kombinált+érzékeny.
Nincsenek se tág pólusok,se bőrhibák. Az egy-két mimikai ráncom az,ami általában eldönti egy alapozóhoz való viszonyom,mivel nekem az az egy rigolyám van,hogy egy adott termék beleül-e ezekbe a kis ráncokba,avagy sem.
Ez a krémes alapozószerűség egyszerűen nem akar velem kompatibilis lenni! A T zónám tocsok fél órán belül,nem szeretem a matt alapozókat,de ettől úgy fénylik az egész arcom,mint Salamon ****. A bőröm szinte fuldoklik alatta...és iszonyúan kihozza a ráncaimat. Pedig a színe, az illata,az állaga, maga a kiszerelés is számomra tökéletes. Nem vonnék le ennyit,ha legalább az ára nem lenne ilyen magas.😫

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2018. november 27.

Mikor a drogériában elolvastam az INCI-t és megláttam a paradicsomot, azonnal hajítottam a kosaramba, mivel először találkoztam ilyen összetevővel. Mániás kísérletező lévén meg kellett tapasztalnom, hogy mit nyújt a bőrömnek ez a zöldség, amit eddig nagy kedvencként fogyasztottam szinte minden nap. Nos ez eszméletlen egy cucc, ilyen gyorsan arckrém még nem fogyott el nálam, pláne éjszakai! Egyszerűen felfalta az arcbőröm ezt a csudát!Az illata is fenomenális. És ami tényleg kivívta a rajongásom ezért a termékért, hogy a férjem megkérdezte egyik este ( ez akkor volt mikor az első tégely végefelé jártam ), hogy mit használok mostanában, mert elképesztő finom selymes az arcom egy ideje. Ha még egy férfi is észreveszi a változást, ott már tényleg van valami :)))) Újravevős örökkön örökké!!!

Dolce & Gabbana Pour Homme

Dolce & Gabbana Pour Homme
2018. november 27.

Egy férfi illat sem ért még ennek a nyomába sem nálam. Ettől bármikor megvadulok. ;P nem tud sok lenni, nem lehet tőle megcsömörleni, nem lehet... ellenálni! A FÉRFIN csak ezt tudom elképzelni!!!