Lidu

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál
2018. június 25.

Régen voltam lelkes szempillaspiráltól, ettől az vagyok! Kontaktlencsét hordok, és napi szinten sminkelek, ezért fontos, hogy a szempillaspirál ne maszatolódjon és lehetőleg kicsi legyen a kefe. Kicsi szemem van, jó néhány spirállal előfordult, hogy a buci kefe miatt mindenhova kenődött a festék. Ez evvel nem fordul elő! A festék állaga kicsit furcsa, olyan mintha valami gumis anyagból állna, én zuhanyzásnál meleg vízzel szoktam szó szerint kézzel leszedni, mert csak két ujjal megfogom a szempillámat, és lehúzom ezt a gumis réteget, nem kell dörzsölni, stb.
Én Clinique cuccokat mindig valamilyen akció idején veszek, meg szokott lenni csomagban is. Így sem valami olcsó, egy évig sem bírja, mégis tervbe van véve, hogy veszek még.

L'Oreal Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer

L'Oreal Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer
2014. szeptember 17.

Még akkor vettem amikor a glamour-napos kuponokat nem érte utol a válság,és még volt 50%-os L'oreal kedvezmény...mindenre.
Így sem volt olcsó,de gondoltam kipróbálom. Azóta nem sikerült elhasználnom, annyira nem nyújt semmi pluszt. Ugyan tényleg szépen kiegyenlíti a bőr felszínét, eltünteti a pórusok gödröcskéit, ráncocskákat, de én nem érzem hogy az alapozón fogna bármit is. Szerintem nem tartósabb az alapozó,de cserébe nem is okoz pattikat, tényleg nem komedogén.

Rimmel Union Jack Szemhéjpúder Paletta

Rimmel Union Jack Szemhéjpúder Paletta
2014. július 9.

Különösebben nem szeretem a Rimmel cuccokat, de leárazott termékek között találtam egy ilyet 200HUF-ért, és gondoltam kipróbálom! A 002-es English Oak van meg ami ilyen barnás bronzos változat. Nekem nagyon bejött a színe, mondjuk nem éppen natúr mert eléggé csillámos, de nagyon intenzív fedése van, nem az az átlátszó, amit nem szeretek. Tartós is, sokat használom, szóval tőlem megkapja az 5 csillagot!