Lidu

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Eveline Cosmetics Sun Napvédő Arckrém SPF30

Eveline Cosmetics Sun Napvédő Arckrém SPF30
2023. augusztus 20.
(!)

Tesztelésre kaptam. Az árához képest ez egy jó kis fényvédő. Kellemes viselni, könnyen eldolgozható, sminkelni is lehet rá. Én nem használok illatosított dolgokat az arcomon, ennek az illata viszonylag enyhe, még a hordható kategória. Önmagában nem hordtam, csak alapozó alá, de nekem úgy működött.

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál
2018. június 25.

Régen voltam lelkes szempillaspiráltól, ettől az vagyok! Kontaktlencsét hordok, és napi szinten sminkelek, ezért fontos, hogy a szempillaspirál ne maszatolódjon és lehetőleg kicsi legyen a kefe. Kicsi szemem van, jó néhány spirállal előfordult, hogy a buci kefe miatt mindenhova kenődött a festék. Ez evvel nem fordul elő! A festék állaga kicsit furcsa, olyan mintha valami gumis anyagból állna, én zuhanyzásnál meleg vízzel szoktam szó szerint kézzel leszedni, mert csak két ujjal megfogom a szempillámat, és lehúzom ezt a gumis réteget, nem kell dörzsölni, stb.
Én Clinique cuccokat mindig valamilyen akció idején veszek, meg szokott lenni csomagban is. Így sem valami olcsó, egy évig sem bírja, mégis tervbe van véve, hogy veszek még.

L'Oreal Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer

L'Oreal Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer
2014. szeptember 17.

Még akkor vettem amikor a glamour-napos kuponokat nem érte utol a válság,és még volt 50%-os L'oreal kedvezmény...mindenre.
Így sem volt olcsó,de gondoltam kipróbálom. Azóta nem sikerült elhasználnom, annyira nem nyújt semmi pluszt. Ugyan tényleg szépen kiegyenlíti a bőr felszínét, eltünteti a pórusok gödröcskéit, ráncocskákat, de én nem érzem hogy az alapozón fogna bármit is. Szerintem nem tartósabb az alapozó,de cserébe nem is okoz pattikat, tényleg nem komedogén.