Liela

Regisztráció dátuma: 2014. május 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. május 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Alverde Arcpirosító

Alverde Arcpirosító
2023. január 1.

Nagyon pigmentált, elég könnyű erős sminket csinálni vele, de pár használat után belejöttem. Tartós is, egész nap fentmaradt az arcomon.
Negatívumok: Nem találtam sajnos olyan árnyalatot, ami illene hozzám, sötétek és öregesek a színek, plusz nagyon mattok. Ráadásul natúrkozmetikumként talkumot tartalmaz.
Nem fogom újravenni.

Ebelin Professional Pirosítóecset

Ebelin Professional Pirosítóecset
2023. január 1.

Imádom. Nem hullik a szőre, könnyű, vxtra puha, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Veszek még a márkától más ecsetet is szerintem.

Vivienne Sabó Cabaret Première Szempillaspirál

Vivienne Sabó Cabaret Première Szempillaspirál
2023. január 1.

Imádom és nagyon fáj, hogy talkum van az összetevők között. Annyira szeretem, hogy nem biztos, hogy emiatt leváltom.
Nem festem ki mindennap a szempilláim, kb. csak heti 2-3x. Én akármilyen szempillaspirált használtam eddig, iszonyatosna leuralta az arcom és nagyon drámai lett. A lilát használom ebből és tökéletes. Szépen külön választott pillák, nem ragadnak össze, abszolút nem csomósodik, nap végére nem tűnik el és főleg nem folyik le a szemem alá. Barna pilláimon nem lesz látványosan lila, csak ad neki egy picit mélyebb tónust, ami épp elég. Fényben viszont nagyon jól kijön a lilás szín. A szemem világos barna, pont jól áll hozzá. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, teljesen más lesz tőle a szemsminkem, mintha feketét használnék. Talán keresek majd mellé talkmentes barnát és váltogatom.