Liela

Regisztráció dátuma: 2014. május 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. május 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Chica Y Chico Suntana 5.0

Chica Y Chico Suntana 5.0
2019. július 9.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon puha az arcom utána, mattít, könnyű eloszlatni, hidratál. Sminkelni nem szoktam, eddig egyszer próbáltma rá és szépen helyt állt. Picit drága meg várni kell rá, míg megérkezik a világ másik feléről de abszolút megéri. Igaz túl sok fényvédőt nem próbáltam még ki, de általában a többitől csillogott az arcom és olajossá vált. Újraveszem!

Lush Sultana Of Soap Szappan

Lush Sultana Of Soap Szappan
2018. április 2.

Krémes, hidratál, isteni luxury élmény, de hosszú távon szárít... mint nekem mindne Lush, és majdnem minden szappan. :c

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2014. június 2.

Már régóta szemezek vele, végül a KM vélemények miatt ma megvettem, és alig vártam hogy kipróbálhassam:) Ugyanazt a hatást éreztem én is, amit itt mindenki: az arcom feszes és sima, a pórusaim tiszták. Nagyon durva cucc, tuti hogy újraveszem, bár a bőrömhöz kissé ragaszkodott, nehéz volt lemosni, de ez tényleg egy kincs. Baromi nagy adag, sztem ennyi pénzért szinte ajándék, egyébként én egy ezresért vettem Budapesten, a Jászain egy ázsai boltban, és sztem nézzetek körül ti is ilyne üzletekben (Ázsia Centes, 1eurós boltok stb), a Rossmanban jópárszáz forinttal drágább!