Lierre

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Profinails One Step Gel Lakkzselé

Profinails One Step Gel Lakkzselé
2020. június 27.

Elég sok márkát kipróbáltam már, de az egy lépés kategóriában nekem ez verhetetlen. Szép fényesre köt, kézen valóban egy hét után kopik a végeken a fénye, tehát oda tényleg csak fényzselével készíteném legközelebb, de a lábon nekem ez vált be a legjobban. Könnyen leoldható. Két hétig szoktam csak a lábamon hagyni, biztos bírná tovább is, de rettegek a körömgombától és így nyugodtabb vagyok a higiénia tekintetében :)

Uriage Termál Kézkrém

Uriage Termál Kézkrém
2020. május 6.

Gyorsan, maradéktalanul beszívódik és azonnali hidratáló érzetet ad, nem irritálja a kirepedezett kezet sem. A rengeteg kézmosás mellett viszont rengeteg is fogy belőle, mivel nem hidratál mélyebben, többször újra kell krémeznem naponta. Viszont ennek ellenére, ha valaha is elfogynak itthon a kézkrémeim, biztos újra fogom venni ezt a fajtát, normál igénybevétel mellett bizonyára beválik majd ez a termék. Az illatát imádom, számomra letisztult és elegáns krém-illat.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Kézkrém

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Kézkrém
2020. január 14.

Finom illata van a krémnek és viszonylag hamar beszívódik, de kellemetlen, tapadós réteget hagy a bőrömön, ami után legszívesebben újra megmosnám a kezem. Sajnos nem túl tartós a hidratáló hatása.

4 ÖSSZETEVŐ

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: szárított rózsabimbó.

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: kék csillám.

Nem hivatalosINCI név. Jelentése: fehér csokoládé darabok.