LiiL

Regisztráció dátuma: 2014. november 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Hajbalzsam

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Hajbalzsam
2020. március 18.

Valamivel puhább lett a hajam - nyilván nem ragyogott mint a gyémánt :D - és az illata is tetszik, de az fix hogy többet nem veszem meg. Lehet velem van a baj, de aki ilyen tubust kitalált azt elkéne zárni...
Nem vagyok egy gyenge lány, de a balzsamot kb. a harmadik használattól kezdve úgy kellett kierőszakolni a tubusból. Rendesen megszenvedtem vele mire elfogyott.

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25
2020. február 29.

Akciósan vettem egy Tescoban és nagyon megörültem neki. Egy ideig jóban voltunk, de a végére már zsírosnak éreztem, annak dacára hogy ennél hamarabb még egy arckrém sem szívódott fel az arcomon. Szerettem hogy fényvédős, de ennyi. Egynek elment, nem venném újra. Ennek két oka is van. Az első a tubus. Miért nem képesek normális tubust gyártani egy Neutrogena termékhez? Egy olyat amiből nem úgy kell kigyömöszölni a végén a krémet? A másik dolog a színe. Kövezzetek meg, de ez a világoskék valami, nekem természetellenes és visszatetsző.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2019. november 5.

Igazi Pattanás Terminátor!
Nem vagyok egy pattanásos típus, de miután abbahagytam a gyógyszerszedést, a hátamon kialakult tarthatatlan helyzet megoldására kellett valami.
Működött, de még hogy! Olyan jól, hogy kipróbáltam, egyszer kétszer az arcomon is. Akkora jöttem rá, hogy nem szabad túlzásba vinni. Szépen leszárítja a pattanásokat az igaz. De sajnos nagyon durván kiszárítja a bőrt és hegesedve gyógyul. Sokáig foltosan megmarad még a pattanások helye. Ami az ember hátán annyira nem nagy törés, arcon már annál inkább.
Ami az arcomat illeti, inkább maradok a jó öreg szalicilsavas alkoholnál, de a hátamra és egyéb testfelületre ez a kence tökéletes. Sokáig elég és az ára is jó.