lilaszilva

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Yves Saint Laurent Touche Éclat

Yves Saint Laurent Touche Éclat
2024. március 17.

Jöttem áradozni :) Ugyan kicsit későn találtam rá, de jobb később, mint soha. 2-es árnyalatban használom és imádom! Nem ül bele a ráncokba, tökéletesen terül, szépen lehet vele dolgozni és csodát művel a szem alatti területemmel. A fedése csekély így én elsősorban világosításra használom az arcomon, de hát végtére is ez nem egy korrektor! A reggeli rutinomban 1-2 kattintásnyi festéket használok, így elég sokáig kitart. Az első darabomat már újra vásároltam és valószínűleg megint újra fogom. Igaz, ami igaz, nehezen lehet elmenni az ára mellett. Szettben vagy akcióban viszont megéri beszerezni! Én már nem tudnék megválni tőle ;)

Victoria Beckham Suite 302

Victoria Beckham Suite 302
2024. február 24.

Juj juj juj és juj. Kis mintám volt belőle és ugyan nagyon szeretem a márkát, ez az "illat" konkrétan borzalmas. Az illatjegyek alapján teljesen másra számítottam. Túlzottan dominál benne a dohány és a bőr, nagyon férfias, nagyon öreges. Tömény és fejfájósan fojtós. A cseresznye amúgy megbújik valahol de csak egy-egy pillanatra jön elő. Lehet, hogy az én orrom nem elég kifinomult ehhez?... Az ára durván mellbevágós és mondanom sem kell, nem kaptam kedvet a megvételéhez.
A 2 csillagot mindenesetre csak az üvege miatt adom. :/

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2024. január 13.

Hogy miért nem próbáltam ki hamarabb?... A SZEMPILLASPIRÁL. Maga a csoda! A festék állaga és a kefe alakja,mérete egyaránt tökéletes. Rétegezhető, tartja az ívet, nem pereg, kifejezetten tartós, este viszont könnyű lemosni. A pilláim átlagosnak mondhatók, evvel pedig hatalmas, szinte reklám katalógusba való eredményt tudok elérni. Röviden összegezve: egyszerű de nagyszerű, csak ajánlani tudom. Teljesen megértem, miért számít ikonikus terméknek.
Az első darabomat fél évig használtam, majdnem minden nap és ugyan még nem volt szaga de a festék már érezhetően kiszáradóban volt.
Szettben barátibb az ára, úgyhogy már be is táraztam egy újabbat belőle. :)