lilaszilva

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Vichy Naturalblend Hidratáló Ajakbalzsam

Vichy Naturalblend Hidratáló Ajakbalzsam
2022. augusztus 5.

Nude árnyatom van belőle. Nagyon hidratáló és az illata is finom. Tetszik a koncepció, hogy picit színezett és a hatása is rendben van. Vagyis tetszene, ha ez az árnyalat jól állna. Azt gondoltam, a nude egy univerzális, mindenkinek való árnyalat, de sajnos rajtam hideg tónusú és túl világos a színe, így csak 4*

Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Cream

Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Cream
2022. május 18.

Az "enriched" verziót próbáltam, kis mintát kaptam belőle. Ezelőtt nem volt semmi kapcsolatom/tapasztalatom a márkával és elsőre nem is volt túl meggyőző a krém kinézete. Szerintem nem hívogató vagy különösebben szép a csomagolása. Száraz bőrre való, masszív textúrával és barackos bézs színnel. Féltem tőle, hogy ülni vagy tocsogni fog az arcomon, aztán jött a meglepetés. Ilyen fantasztikus krémet még sosem használtam! Mennyei az illata, gyorsan beszívódik, abszolút nem hagy zsíros érzetet de brutálisan hidratál egész nap! Wow, le a kalappal. Egy lapon se lehet említeni drogériás vagy középkategóriás krémekkel. Az ára ezt persze sajnos pontosan tükrözi: 40ezer körül mozog(!!!).
Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni de örülök, hogy kipróbálhattam.

N.A.E. Hidratáló Tusfürdő Idratazione Bio Füge és Hibiszkusz Kivonattal

N.A.E. Hidratáló Tusfürdő Idratazione Bio Füge és Hibiszkusz Kivonattal
2022. május 18.

Poshadt gyógynövény szaga van, alig habzik és túlzottan folyós az állaga. Pedig szép a flakonja, nem erre számítottam.