lilaszilva

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

2095 pont

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Elséve Full Repair 5 Instantvarázs Hajápoló

Elséve Full Repair 5 Instantvarázs Hajápoló
2020. augusztus 5.

Valamilyen oknál fogva nagyon régóta lapult a fiókban, mire újra rátaláltam. Én szuper terméknek tartom. Az illata mennyei finom, a hatása is elég megdöbbentő. Tényleg nem szükséges hosszú percekig rajta hagyni a hajon és álomszerűen selymessé teszi. Mondjuk az igaz, hogy zsírosodásra hajlamos hajon elnehezítés nélkül ugyan de képes olyan "hamis zsíros" érzetet kelteni, de végül is csak teszi a dolgát. :)

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab
2020. augusztus 3.

Egy kis minta flakont(35ml) használtuk el a családdal egy utazás során. Először nagy lelkesedéssel álltam hozzá de hamar csalódtam. Valóban borotvahabra emlékeztet és ez az asszociáció nyilván természetes is, de most tegyük túl magunkat ezen. Giga adagot kellett kinyomni belőle, hogy a testem egészét be tudjam vele kenni, az illata nekem nem jött be, ráadásul extra gyorsan elfogyott.. Nem is tudom, van-e érdemben pozitív tulajdonsága, ahogy már írták előttem,a "környezetkímélő voltát" már nem is említem.... Oh, nem szárít-- ennyit tud.

Bielenda Micellás Sminkeltávolító Kendő

Bielenda Micellás Sminkeltávolító Kendő
2020. augusztus 3.

Ez az első sminklemosó kendő, amit használtam, szóval nagy összehasonlítási alapom nincs. Viszont nekem kicsit értelmetlennek tűnik ez a kategória. Egy kendő, ami át van itatva valamivel, majd kidobom a kukába. Kicsit sem környezetkímélő..De ajándékba kaptam kipróbálásra, magamtól nem is gondolnék arra, hogy ilyen típusú terméket vegyek.
Maga a használata nem rossz, bár ami engem zavart az az, hogy nagyon erős narancsos a szaga, illetve hogy szerintem picit száraz. Több nedvesség kellene a kendőkre, mert így csak erősebb dörzsöléssel szedi le a sminket.
Nem tudok közepesnél jobb értékelés adni rá és biztosan nem veszem meg.