lilaszilva

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2019. november 11.

Az elején rettentően megörültem, itt egy sampon, ami nekem készült. Hát mégsem :( Furcsa mód az első pár mosáskor csodás volt a hatása, aztán valahogy "elromlott". Ugyan szépen tisztít, finom az illata, de alig bír ki 2 napnál többet a hajam vele. Ja és amire az itteni kommentekből jöttem rá: szárítja a fejbőrt, a hajtöveknél szinte korpásodást váltott ki. Szóval nagy reményeket fektettem bele, de sose többet.

Avon Encanto Fascinating Kézkrém

Avon Encanto Fascinating Kézkrém
2019. november 11.

Az illata fogott meg a katalógusban, ezért megrendeltem. (A parfümig azért nem merészkedtem, szép és jó, de avonos illatokat nem használok)
Pozitívak a tapasztalataim. Elég tápláló, könnyen beszívódik és ugyan nem csodaszer, de tényleg teljesen jó kis kézkrém.

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2019. november 7.

Kis kiszerelésben egy szett része volt. Hát, őszintén én többet vártam tőle. Ami igaz róla, hogy a festéke nagyon jó állagú, szép fekete színű és tartós is, viszont az én átlagos méretű szempilláimat csupán icipicit hosszította meg és rétegezve sem működött. Emellett egyáltalán nem dúsít a keféje pedig túlzottan hosszú és duci. Meg kell szokni a használatát.
Szolid, nappali, természetes sminkhez kiváló, de ennyi pénzért biztos nem veszem újra.