Lilcii

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Bioderma Sebium Sensitive

Bioderma Sebium Sensitive
2020. szeptember 21.

Úgy tűnik én leszek az, aki lehúzza ezt a krémet... Nagyjából másfél évvel ezelőtt a tinikoromban is tökéletes (néhol piroskás, de nem vészes) bőröm egyik napról a másikra tele lett vörös, apró kiütések, miniatűr pattanások százaival.. Azóta hol jobb, hol rosszabb a helyzet.. Néhol fénylik is, ezért felállítottam az öndiagnózist: zsíros, pattanásos bőr. Bevásároltam hát a Sebium termékcsaládból mindent, és hevesen kenegettem az arcomat. Semmit nem javult, mire rájöttem, nekem lehet csak simán érzékeny a bőröm.. Gyorsan termékcsaládot váltottam ugyanezen márka Sensibio-jára, és csodával határos módon már két nap alatt felére csökkent az apró kiütések száma.. Valamelyik este elővettem ezt a Sebium Sensitive krémet, gondoltam tesztelem.. Reggelre még a tükörsima homlokom is kirügyezett, így egyértelműen megvan a ludas.. Nekem nagyon nem vált be, valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére.. így a Pore Refiner kivételével (az valóban egy csoda) sajnos a kukában landol az egész termékcsalád…

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum
2020. január 23.

Kételkedve, közel egy éves hezitálás után vettem meg a szérumot, akciósan ajándékcsomagban a samponjával és a maszkjával együtt.. A samponját letettem, szörnyen szállt tőle a hajam, a maszk zseniális. Ez a szérum pedig.. két hét alatt az első héten 2 alkalommal alkalmaztam, a második héten pedig egymás után 4 estére bekentem vele a fejbőrömet. Igen, valóban zsírosít.. Viszont a hormonális hajhullással küzdő fejbőröm TELE lett babahajakkal.. Nem akarok hinni a szememnek, de ahol helyileg kezeltem a hajamat, olyan lettem, mint egy oroszlán.. Égnek állnak az 1-2 centis babahajak.. Gyorsan fogy, drága, zsírosít.. de millió icipici új babahajam nőtt a két hetes használat alatt.. Még kb az üveg kétharmada van benne, folytatom, és jövök a végén update-elni :)

L'Oreal Paris Steam Pod

L'Oreal Paris Steam Pod
2019. április 12.

Sziasztok!
Én másfél évvel ezelőtt vettem egy Joico hajvasalót. Mivel a fodrászom mindig Steampodot használt, nagyon szerettem volna egyet, de az drágább volt, így esett a választásom a Joicora.. Kezdetben imádtam, az első fél évben gyönyörűnek éreztem a hajkoronámat tőle.. Vettem hozzá Steampod tejet, krémet és szérumot, az utóbbi időben csak így használtam. VISZONT!!! fél éve a hajam teljesen tönkrement, az alja elképesztő módon sprőd lett és törik.. azt hiszem nem akartam belátni, hogy igenis, a gőz hosszú távon ÁRT a hajnak! Persze most is, aznap, amikor kivasalom gőzzel a hajamat gyönyörű és fényes (gondolom addig, amíg a gőz hatása el nem múlik) de másnapra mint a széna, olyan száraz és élettelen. Azért is írom ide is ezt a véleményt, mert kipróbáltam Steampoddal is, és ugyanez a tapasztalatom :( Hihetetlen gyönyörű és puha az első, első két nap.. aztán a hajam alja tele lesz fehér pöttyökkel és leszakad.. Előtte Remington shine therapyt használtam 3 évig, amivel ilyet soha nem tapasztaltam. Pár napja visszatértem rá, és sokkal egészségesebb kinézetű a hajam, nincsenek fehér pöttyök a hajvégeknél, kevésbé törik le. Azt hiszem, végre eljutottam odáig, hogy befejeztem az önámítást, elfogyott a türelmem ( és a pénzem is :D ), és végleg letettem a gőzölős hajvasalókat.
Persze lehetséges, hogy másnak beválik, nem lebeszélni akarok senkit sem, de nekem hosszú távon teljesen kiszárította a hajamat.