Lilcii

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. július 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum
2020. január 23.

Kételkedve, közel egy éves hezitálás után vettem meg a szérumot, akciósan ajándékcsomagban a samponjával és a maszkjával együtt.. A samponját letettem, szörnyen szállt tőle a hajam, a maszk zseniális. Ez a szérum pedig.. két hét alatt az első héten 2 alkalommal alkalmaztam, a második héten pedig egymás után 4 estére bekentem vele a fejbőrömet. Igen, valóban zsírosít.. Viszont a hormonális hajhullással küzdő fejbőröm TELE lett babahajakkal.. Nem akarok hinni a szememnek, de ahol helyileg kezeltem a hajamat, olyan lettem, mint egy oroszlán.. Égnek állnak az 1-2 centis babahajak.. Gyorsan fogy, drága, zsírosít.. de millió icipici új babahajam nőtt a két hetes használat alatt.. Még kb az üveg kétharmada van benne, folytatom, és jövök a végén update-elni :)

L'Oreal Paris Steam Pod

L'Oreal Paris Steam Pod
2019. április 12.

Sziasztok!
Én másfél évvel ezelőtt vettem egy Joico hajvasalót. Mivel a fodrászom mindig Steampodot használt, nagyon szerettem volna egyet, de az drágább volt, így esett a választásom a Joicora.. Kezdetben imádtam, az első fél évben gyönyörűnek éreztem a hajkoronámat tőle.. Vettem hozzá Steampod tejet, krémet és szérumot, az utóbbi időben csak így használtam. VISZONT!!! fél éve a hajam teljesen tönkrement, az alja elképesztő módon sprőd lett és törik.. azt hiszem nem akartam belátni, hogy igenis, a gőz hosszú távon ÁRT a hajnak! Persze most is, aznap, amikor kivasalom gőzzel a hajamat gyönyörű és fényes (gondolom addig, amíg a gőz hatása el nem múlik) de másnapra mint a széna, olyan száraz és élettelen. Azért is írom ide is ezt a véleményt, mert kipróbáltam Steampoddal is, és ugyanez a tapasztalatom :( Hihetetlen gyönyörű és puha az első, első két nap.. aztán a hajam alja tele lesz fehér pöttyökkel és leszakad.. Előtte Remington shine therapyt használtam 3 évig, amivel ilyet soha nem tapasztaltam. Pár napja visszatértem rá, és sokkal egészségesebb kinézetű a hajam, nincsenek fehér pöttyök a hajvégeknél, kevésbé törik le. Azt hiszem, végre eljutottam odáig, hogy befejeztem az önámítást, elfogyott a türelmem ( és a pénzem is :D ), és végleg letettem a gőzölős hajvasalókat.
Persze lehetséges, hogy másnak beválik, nem lebeszélni akarok senkit sem, de nekem hosszú távon teljesen kiszárította a hajamat.

Joico Styler Instant Hajújraépítő Hajvasaló

Joico Styler Instant Hajújraépítő Hajvasaló
2018. január 25.

Nagyjából fél éves hezitálás után eldöntöttem, hogy megveszem.. Loreálos SteamPod-on gondolkodtam még, mivel a fodrászom azt használja.. Viszont az jóval drágább is, illetve göndörítésre alkalmatlan, ezért rá esett a választásom. Imádom! Amióta ezzel vasalom a hajamat, mindenki csak dicséri, és megállapítja,hogy olyan mint a selyem.. Pedig szőkített, erősen töredezett volt előtte a hajvégem, de ezzel semmi nem látszik belőle. A tapintása nagyon puha lesz, és két hajmosás között nem is kell vasalnom többször a hajam, csak közvetlen hajmosást követően. Egyébként előtte semmilyen hajvasalóval nem sikerült göndörítenem, ezzel viszont gyerekjáték még olyan kétbalkezeseknek is, mint én! És ráadásként szerintem gyorsabban is nő a hajam, mivel nem kínzom a mindennapos égetéssel.. Nekem ez abszolút megérte az árát, sőt, jobb, mint reméltem! :)