lildiko

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

MediNatural C-Vitaminos Tápláló, Feszesítő Krémpakolás Hialuronsavval

MediNatural C-Vitaminos Tápláló, Feszesítő Krémpakolás Hialuronsavval
2019. március 26.

Az utóbbi hónapokban feltűnt, hogy elkezdett picit ráncosodni a homlokom, ami nálunk örökletes, de azért igyekszem tenni ellene. Ezt a krémet többször is kipróbáltam éjszakai krémként. Kellemes felkenni, jó az illata, jó érzés a bőrömön, de nagyjából ennyi. Nem drága krém, de ilyen hatással találni olcsóbbat is. Nem rossz, szívesen használom, de nem hozza, amit ígér.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2019. március 26.

Tavaly nyáron vettem meg, mert szeretem az Alverde termékeket, és jónak tűnt. Nyáron nincs különösebben igénye az arcbőrömnek, le akartam cserélni a parabénes krémemet amit éppen használtam. Hát engem annyira nem győzött meg. Semmit nem mattított, sőt, fényesebb lett tőle a fejem, mondjuk ez engem annyira nem érintett meg. Viszont felkenés után nem tudtam bemasszírozni az arcomba, nem szívta be, hanem kukacosodott, darabokban lejött az arcomról. :( Amiért viszont abbahagytam a használatát végleg, az az hogy egy pár nap után ici-pici kis pattanásokat okozott, amiktől nem tudtam megszabadulni sajnos. Amióta nem használom, nincsenek, szóval tuti hogy ez okozta. Sajnálom, mert isteni illata van, nyáron szeretem az ilyen vizes krémeket, ez is szerettem volna szeretni. De nem megy.. :( Pénzkidobásnak nem mondanám, mert azért nem szörnyűség, és el tudom képzelni, hogy másnak jó. Elkenegetem a kezemre, annak elmegy nekem.

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló
2019. február 12.

Azért vettem meg még anno, mert itt sok jót olvastam róla, de nem szeretem. A karikáimmal semmit nem csinál, bár őszintén szólva nem is számítottam rá, de egyébként mintha még csúnyább is lett volna tőle a szemem, ilyet még sosem tapasztaltam. Nekem nem tetszik az állaga, és csípi a bőröm. A szempilláimmal semmit nem csinált, pedig arra legalább jó lehetett volna. Én utáltam azt is, hogy ilyen az adagoló, mert néha semmi sem jött belőle nekem, máskor meg kifolyt belőle egy csomó, ami pocsékba ment. Így nekem ez tényleg pénzkidobás volt, még jó, hogy csak ennyi..