Lili28

Regisztráció dátuma: 2017. december 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50
2018. június 30.

idén kezdtem el permeteket használni, eddig csak arra figyeltem, hogy reggel használjak fényvédő krémet.
Nyáron nem használok alapozót csak pirosítót és szempillaspirált, de így is lehetetlen ugye újrakenni a krémet, ezért kerestem valami alternatívát.
Mivel nem tudtam mire számítsak, mi számít jónak, ezért egyszerre 2 terméket vettem meg és használtam őket felváltva. Így össze tudom hasonlítani őket és jobban el tudom dönteni, hogy melyik számomra a praktikusabb.
A két termék: Uriage termál fényvédő arcpermet SPF30 és La Roche-Posay Anthelios frissítő arcpermet SPF 50.
Nagyjából mindkét termékkel meg vagyok elégedve... bár az ára egyiknek sem baráti.:)
Kicsit talán az Uriage tetszett kevésbé, mivel jobban átfényesítette az arcom. Bár így sem volt katasztrófa, de talán a La Roche jobban szétporlasztotta a terméket.

Uriage Termál Fényvédő Arcpermet SPF30

Uriage Termál Fényvédő Arcpermet SPF30
2018. június 30.

Összeségében mind a kettővel meg voltam elégedve, nekem sminkemet nem folyatta le egyik sem és a hajam sem zsírosodott be tőlük nem is kellett vigyáznom rá, ha ráfújtam sem látszott semmi. Ha normál mennyiséget fúj magára az ember lánya ezek nem történhetnek meg szerintem.

Sleek Precious Metals Highlighting Palette

Sleek Precious Metals Highlighting Palette
2018. május 26.

UPDATE: Kap egy plusz csillagot.:)
Eljött a nyár, nem használok alapozót csak egy kis pirosítót, szempillaspirált és ezt a terméket.
Alapozó nélkül nagyon jól használható a 3 krémes állagú termék is... és az egyik gyönyörű vizes hatású, csillám mentes arany színű. Nagyon megszerettem, szerintem egész nyáron ezt fogom használni. Sajnos még mindig van 2 szín amit nem tudok kihasználni ezért kap csak 4 csillagot.

Első termékem ettől a márkától.
A doboza gyönyörű, nagyon igényes egyből megtetszett.:)
Sajnos rosszul választottam, de az én hibám, eddig sem szerettem a krémes állagú highlightereket, de valamiért nagyon megtetszett az üzletben a kezemen.
Ugyanúgy jártam, mint a többi krémes állagú termékkel: felszedi az alapozót, nem szép emiatt a végeredmény. Így a négy színből csak az aranyat tudom használni, mert az a por állagú, a többi 3 mind krémes.
Szépen fénylik, tartós is, bár én jobb szeretném még kisebb csillámokkal... a vizes hatasú fénylést szeretem a legjobban, így hát nem lesz a kedvenc termékem, de azért próbálom kihasználni, ne legyen kidobott pénz.:)