Liliomrozsa

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 20 eladás
Megnézem

Gucci Eau De Parfum II

Gucci Eau De Parfum II
2021. február 15.

up: az alkalom, amikor újra meg tudtam szaglászni ismét ledöntött a lábamról, úgy bontottam ki vásárlás után mint egy őrült :,)) de eltelt 10 év, megváltoztam és már nem működik rajtam, vagyis együtt nem működünk többé. Valahol nyomasztónak is érzem most, talán jobb lett volna, ha nem vásárolom újra és csak megmarad az emlékeimben...Ettől függetlenül NAGYSZERŰ illat és azóta sem volt semmi hasonló, sem minőségben, sem illatban, sem megjelenésben.

Gucci Eau De Parfum I

Gucci Eau De Parfum I
2020. február 11.

Imádom!!! A legkülönlegesebb illat, amivel valaha találkoztam. Tini koromban volt szerencsém birtokolni és éreztem, hogy nagyon fiatal vagyok hozzá, de teljesen megbabonázott, különleges alkalmakra használtam, pár csepp elég volt belőle Emlékszem, hogy gyakran léptem oda a szekrényemhez és vettem elő, csakhogy újra megszagolhassam, és így volt ez azután is, hogy kifogyott...Ma pedig 15 év múlva megint vágyom rá, és őszintén szólva rosszul vagyok a mai tucat parfümöktől:( Nem értem a Gucci miért nem gyártja már az igazi nagy csodákat, mint amilyen ez is volt....a mai parfümök a nyomába se érnek a régieknek. Ez a parfüm annyi érzést indít el bennem, elég csak az üvegére néznem...:) ma már egyik illat se tudja ezt.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2019. november 16.

Kihullik tőle a szemöldök, tartós használatnál.