Lilium

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bettina Barty Vanilla Rich Body Milk

Bettina Barty Vanilla Rich Body Milk
2020. május 31.

Valóban tartós illatú, tusfürdővel használva telitalálat! Már meg is jegyezték, hogy milyen jó illatom van, ha ezt használom. És jól is ápol, korábban a sima verziót használtam, most ez jött velem haza. Ha puha és illatos bőrt szeretnétek, akkor érdemes egy pillantást vetni rá.;)

Bettina Barty Vanilla Bath & Shower Gel

Bettina Barty Vanilla Bath & Shower Gel
2020. május 29.

Nagyon szeretem az illatát, olyan igazi parfümös. Korábban már használtam, most megint kedvet kaptam hozzá. Nem szárítja a bőrömet, szerintem jól is habzik. Tavasszal, nyáron a legjobb, mindig ez az időszak jut eszembe az illatáról.:)

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. május 13.

A Blanc árnyalatban vettem meg, szerintem a fehér lakkokkal könnyű melléfogni, de hiába mert ez a kedvencem. 2-3 rétegben mutat jól, de ez nem meglepő, eddig mindösszesen egyetlen fehér lakk fedett tökéletesen 1 rétegben a körmeimen. Gyorsan szárad, én rendszerint a Sally Hansen lakkokkal féltem elaludni még akkor is, ha délelőtt festettem körmöt... Ez nem lesz ágyneműlenyomatos, akár este is festhetem vele a körmeimet. 5 napig szinte tökéletesen bírja, a tartóssága is figyelemreméltó. Fogok még kísérletezni több színnel is.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ