Lilium

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Inecto Naturals Avocado Sampon

Inecto Naturals Avocado Sampon
2021. május 13.

Ez egy teljesen átlagos sampon. Nem szeretném nagyon lepontozni, mert egyáltalán nem rossz, de nálam az egynek elmegy kategória, nem hiszem, hogy majd újra veszem. Az ár-érték arány szerintem jó, habár az utóbbi években az Inecto termékek is drágultak azért. Ami tetszik, az a friss illata, nagyon kellemes. Más kiemelkedőt nem tudok mondani, ugyanúgy zsírosodik a hajam, mint eddig, a fejbőrömet enyhén szárítja (nekem mondjuk kivétel nélkül az összes sampon).

Eucerin pH5 Bőrvédő Kézkrém

Eucerin pH5 Bőrvédő Kézkrém
2021. május 2.

Nekem mindig száraz kezeim vannak sajnos, így elég sok kézkrémet próbáltam már. Ebben különösen tetszik a kevésbé ragacsos állaga és az, hogy gyorsan beszívódik. Az illata kellemes, nem bántja az orrom. A hatása sem rossz, bár a már sebesre kiszáradt kezeimre sajnos kevés, kellett egy hét használat, mire rendbe hozta.

Inecto Naturals Avocado Balzsam

Inecto Naturals Avocado Balzsam
2021. április 26.

Az illata nagyon friss, kellemes, pedig nem fűztem hozzá sok reményt. Az állaga rendkívül sűrű, remekül hidratálja a hajamat. Nagyon régen használtam Inectot, kicsit drágult azóta, de még így is jó az ár-érték arány. Meghozta a kedvemet a márkához, kellemes csalódás volt.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ