Lilko95

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2020. február 14.

Patikából való termekmintait használom. Krémeket nem annyira bírja a bőröm, szinte bármitől kipattog. Ez megtetszett, mivel géles állaga van. Nagyon bejott. Nem hagy zsíros érzetet, ugyanakkor szaraznak sem érzem az arcomat :)

Update: sajnos problémásabb időszakokban nem elég. Azóta voltam Vichy tréningen, mondták is, hogy a Vichy nem a problémás bőrűeknek való. Erősebb aknéra való hajlam esetén érdemes LRP-re váltani.

Curaprox Be You Fogkrém

Curaprox Be You Fogkrém
2020. február 4.

Fogorvos ajánlására vettem a mintákat tartalmazó szettet. Mindig mentolos fogkrémem volt, de ezek annál sokkal jobbak.
Sajnos nem habzik annyira, mint bármely más fogkrém, ez az egyetlen hátránya számomra.
Minden íz kellemesen édeskés/mentolos, talán a zöldalmás jött be a legjobban.

A fogkefe viszont szuper. Régen azt hittem, hogy a medium erősség kell a megfelelő tiszításhoz, de ez a gyengéd sörtéjű ezerszer jobb, nem bántja a fogínyt, mégis alapos.

Uriage Xémose Ajakápoló

Uriage Xémose Ajakápoló
2019. december 10.

Összetevőit tekintve ugyanaz, mint a stick lèvres, leszámítva, hogy ez nem tartalmaz illatanyagot, emiatt inkább erre tettem le a voksomat.
Eddig teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon sokat próbáltam már, eddig ez a legjobb😄