lilla1034

Regisztráció dátuma: 2016. március 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2018. május 12.

Szülinapomra kaptam ajándékba a vágyott My Private Jet-et. A színe csodaszép, de nekem valahogy nem annyira tartós, hamar elkezd lepattogzani fedőlakk ellenére is, pedig más lakkok (essence, moyra..) nem csinálnak ilyet. Lehet, hogy a szín/textúra hibája, minden esetre túlárazottnak tartom, magamtól nem vennék ilyen lakkokat, max. különleges színűeket (Midnight in Moscow, Cosmo with a Twist), akcióban.

Trend It Up Ultimate Long Lasting Fedőlakk

Trend It Up Ultimate Long Lasting Fedőlakk
2018. május 12.

A legjobb barátnőm ajánlására vettem meg, neki bevállt, de nekem nem. 70 perc alatt sem száradt meg, ennyi idő elég kell, hogy legyen bármilyen fedőlakknak. A fénye szép, de a párna- és zoknilenyomatért nem éri meg. Odaadtam az egyik barátnőmnek, hátha neki beválik.

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2018. május 12.

Imádom! Gyorsan, kopogósra szárad, ha lefekvés előtt használom, akkor sem lesz ágynemű-lenyomatos a körmöm. Nagyon szép fényes manikűrtt eredményez, ami 1 hétig is bírja lepattogzás nélkül.

Update: Többet nem veszem újra, az üveg felénél már annyira besűrűsödik, hogy lehetetlen szépen felkenni, körömlakk hígítóval sem lehet megmenteni. Illetve már kerülöm az olyan lakkokat, amik Triphenyl phosphate-tot tartalmaznak. Az álom-fedőlakkot sajnos még nem találtam meg. :/