Lilla16

Regisztráció dátuma: 2012. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Alpecin Koffein Hajszesz

Alpecin Koffein Hajszesz
2020. július 2.

Februárban egy hirtelen ötlettől vezérelve rövidre vágattam a hajam, a visszanövesztéssel együtt gondoltam jó lenne kicsit felturbózni a sok babahajat is a homlokomnál. Mindennap használtam, inkább reggelente, de néha estére is, sajnos nem sok növekedést vagy sűrűsödést látok, pedig még hajvitamint is szedek hozzá. Elég nagy flakon ennyi pénzért, de nekem sajnos nem használ. Nem hajhullásról volt szó egyelőre, csak amúgy szerettem volna megerősíteni a gyenge kis hajvonalam, az lehet keményebb dió? Egy kicsit talán zsirosított, de amúgyis sokat szárazsamponozok, így nem igazán volt zavaró. Az illata tényleg férfasabb, de nem kellemetlen, napközben nem is éreztem. Egyetlen komoly negatívum a szörnyű adagoló, muszáj átönteni egy spriccelős flakonba.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. július 1.

Nappalra ebben a melegben már sok nekem, de éjszakára nagyon jó, reggelre mindig szép puha lesz tőle az arcom, nem zsirosít. Érdekes, hogy elsőre sűrűnek tűnik, de könnyen el lehet kenni. Eddig tetszik, bár valamiért most úgy érzem, hogy lehet, hogy nem ő lesz A kedvenc hidratálóm.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2020. július 1.

Nagyon dühös lettem mikor láttam, hogy kivonják a forgalomból, évek óta a kedvenc hidratálóm volt, az egész család ezt használta. Nem maradt ragacsos, gyorsan beszívódott, de eléggé hidratált is, semmi negativumot nem tudok róla mondani. A pirosodás elleni verziójából még volt pár darab, abból be is tankoltunk, de utána megint indulhat a hadjárat, hogy megtaláljam az igazit :(

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Növényi eredetű,magas glicerin tartalmúszappan alap, ami nem tartalmaz felületaktív szulfátokat (SLS, SLES) és propilénglikolt. A szappan alapot további feldolgozásra szánják: enyhe melegítés után (pl. mikrohullámú sütőben) felolvad, majd színezékek, illatanyagok, esetleg gyógynövények hozzáadása után formába önthető a folyékony szappanmassza.Összetétele:Aqua, Glycerin,... tovább >>

Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott