Lilla16

Regisztráció dátuma: 2012. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2022. augusztus 3.

Ez a harmadik C-vitaminos termékem és az első amit újravettem. Olyan nagy változást nem vettem észre, de amikor elfogyott elkezdett hiányozni. Reggel fényvédő alá használom, nem marad ragacsos, nem büdös, nekem hidratált érzést nyújt.

PomPom Rózsa Arczselé Hialuronsavval

PomPom Rózsa Arczselé Hialuronsavval
2022. július 5.

Az utóbbi időben főleg LRP krèmeket használtam és hanyagoltam a natúr(abb) kozmetikumokat, de ez nagyon kellemes csalódás! Inkább csak estére használom (reggel fényvédős krémet használok), nagyon hamar beszívódik de puha marad tőle az arcom és reggelre sem lesz tocsogósan zsíros. Az illata is szuper, bár elsősorban én is inkább illatmentes krémeket keresek. Télen lehet kicsit kevés lesz, de nyárra nekem nagyon tetszik.

La Roche-Posay Anthelios Mineral One SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Mineral One SPF50+
2022. május 17.

Még csak 1 hete vettem, de nekem egyelőre vegyesek az érzéseim. Több árnyalatban kapható, a legvilágosabb nekem is passzol a fehér bőrömhöz és szép a fedése is (bár jóval erősebb mint amit én kerestem). Viszont ami nem tetszik, hogy a Notino oldalán mattító krémként reklámozták, ennek ellenére nekem nagyon csillog, nem olyan zsírosan szerencsére, de kifejezetten fényes, még púderrel is. A másik problémám az, hogy ha a megfelelő mennyiséget kenném fel belőle fényvédőként, az baromi maszkos hatást eredményezne, tehát ha természetesebb hatást szeretnék, akkor nem nagyon úszom meg, hogy használjak sima fényvédőt is alatta. Nekem ez inkább sminktermék mint fényvédő vagy színezett hidratáló, de lehet, hogy ezt a részét én néztem be, eddig nem használtam hasonló kombinált terméket. Ennyi pénzért mindenesetre egy kicsit csalódott vagyok, de meglátjuk hosszútávon és a nagy nyári melegben hogy jövünk ki.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Növényi eredetű,magas glicerin tartalmúszappan alap, ami nem tartalmaz felületaktív szulfátokat (SLS, SLES) és propilénglikolt. A szappan alapot további feldolgozásra szánják: enyhe melegítés után (pl. mikrohullámú sütőben) felolvad, majd színezékek, illatanyagok, esetleg gyógynövények hozzáadása után formába önthető a folyékony szappanmassza.Összetétele:Aqua, Glycerin,... tovább >>

Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott