Lilla16

Regisztráció dátuma: 2012. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Ilcsi Hajserkentő Tonik

Ilcsi Hajserkentő Tonik

2022. május
Lehet, hogy van valami hatása (bár én inkább azt gondolom hogy a hajhullást elsősorban belsőleg lehet kezelni), viszont sajnos ritkán tudom használni, kb csak hajmosás előtti este mert nagyon ragad tőle a hajam, illetve a párnát is megfogja. Az illata nem zavarna és elég jól lehet adagolni is. A legtöbb hasonló termék amúgy szintén ragadni szokott, de ennél egy kicsit rosszul esett, hogy még úgy is hirdetik, hogy "Száradás után jó tartást ad a hajnak". Nagyon furcsán néznék ki ha tényleg naponta kétszer használnám.. Viszonylag nagy flakon, szóval amúgy ár-érték arányban is elfogadható.

2023. december
Visszajöttem felpontozni, mert szülés utáni hajhullásban valószínűleg segített (bár ezt a hormonális hajhullást megelőzni nem lehet és előbb utóbb tényleg magától is abbamarad), sokszor érzem, hogy tényleg bizsereg a bőröm tőle. Vitaminokat is szedtem/szedek, de már 1 hónap után rengeteg az új babahaj, talán a hajvonalam elöl még kicsit erősödött is. Próbálom rendesen naponta kétszer használni, teljesen összeáll tőle a hajam, viszont ez otthon most nem akkora probléma.

No Planet B Sampon Glanz & Kraft, Megmentett Kávéolajjal és Olívalevéllel

No Planet B Sampon Glanz & Kraft, Megmentett Kávéolajjal és Olívalevéllel
2023. december 4.

Jó kis balzsam, nem zsírosítja a hajam, de azért hidratál, az illata is kellemes. Szuper lenne, ha lenne utántöltő is belőle.

No Planet B Szilárd Krémtusfürdő Megmentett Fekete Áfonyával és Mandulával

No Planet B  Szilárd Krémtusfürdő Megmentett Fekete Áfonyával és Mandulával
2023. december 4.

Először a barackosból vettem és az is tetszett, de ennek még finomabb az illata, illetve lassabban fogy. Nem olyan, mint egy sima szappan, szuperül kiváltja a flakonos tusfürdőt.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Crystal Soap Base Kockázat:

Nem szabványos INCI név. Növényi eredetű,magas glicerin tartalmúszappan alap, ami nem tartalmaz felületaktív szulfátokat (SLS, SLES) és propilénglikolt. A szappan alapot további feldolgozásra szánják: enyhe melegítés után (pl. mikrohullámú sütőben) felolvad, majd színezékek, illatanyagok, esetleg gyógynövények hozzáadása után formába önthető a folyékony szappanmassza.Összetétele:Aqua, Glycerin,... tovább >>