Lilla91

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2012. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2012. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2021. április 12.

Nagyon imádom ezt a krémet. Első kenésre kicsit nehéznek tűnik meg nyálkásnak :D de egy negyed óra alatt a tocsogóan zsíros bőröm is maradéktalanul beszívja és olyan kellems lesz a tapintása. Este használom legtöbbször, mert reggel nincs türelmem kivárni a beszívódását hogy fényvédőzhessek :D Nem okoz pattanásokat, nem zsírosít, sőt szerintem segít is ezen a két a problémán és kicsit helyrepofozza a bőrömet. Csodálatosak az összetevői és nincs benne se parfüm se illóolaj, szóval ha irritált a bőröm hámlasztástól, vagy a naptól is nyugodtan tudom használni. Amíg kapható lesz újraveszem ezt a kis csodát.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2021. április 12.

Szerelem volt első használatra :) gyönyörűen beszívódik, nincs rosszban sem a fényvédőmmel, sem a különböző krémekkel sőt még a bb krémem is nagy barátja. Reggel is tudom használni meg persze este is. Nem okoz pattanásokat sem és nem fullad tőle a bőröm pedig zsíros és pattanásos vagyok. Olyan jó érzés használni és hosszú távon kicsit halványítja a pattanások utáni vörös és barna foltokat. Újravevős :)

Purito Centella Green Level Recovery Cream

Purito Centella Green Level Recovery Cream
2021. április 12.

Nagyon megszerettem ezt a kencét :) mindennapokra nem tudom használni mert zsíros bőröm van és ő nem épp egy könnyű krém, de problémás napokon a megmentőm. Pár hete sikeresen legyilkoltam a bőröm különbőző hámlasztókkal, mert nekem mindegyiket kikellett próbálnom :D és száraz vörös foltok lettek a bőrömön és persze hámlott is. Na ezt a kis csodát rákenegettem az érintett területekre és 2 nap alatt eltünt a vörösödés és a hámlás is, és nem csípte a bőrömet. Nyáron is szuper ha szintén okos voltam és elfeljetettem utánkenni a fényvédőt és lepirulok.

5 ÖSSZETEVŐ

Durvillea Antartica Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen