lilla93

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2020. szeptember 25.

2020. május:
Kombinált bőröm van és az Eucerin termékcsaládjáról tértem át az LRP-re, mert azt megszokta az arcom. Két hete használom az Effaclar H lemosóval együtt és őszintén...?! Semmi változást nem látok. A homlokomon ékeskedő pattanásokkal semmit nem csinált, ellenben újak kijönnek - ezek gyorsan “kinyomhatóvá” is válnak, úgyhogy még reménykedem, hogy ezek hosszú idő óta megbújtak mélyebben, és az Effaclar csak segítette őket kitörni. Ugyanakkor, ami változás és hatalmas minusz: konkrétan darabokban hámlik a bőröm a szám környékén sosem tapasztalt mértékben. Szanaszét szárít. Ilyen az Eu-nál sosem fordult elő..Szóval most nagyon csalódott vagyok, nem ezt vártam, főleg nem ennyi pénzért. Ha 2 héten belül sem látok változást, akkor még ki is dobom őket, nemhogy újravegyem.

2020.09.25. update:
Sajnos úgy alakult, hogy egy hónapot itthon kellett töltenem az öreg C-19 miatt, nyilván az összes lemosóm és krémem pont "kezdéskor" elfogyott. Úgy voltam vele, hogy nem rendelek új kört, úgysem sminkelek itthon, nem éri kosz stb., nem fognak kelleni nekem. Na hát ezt nem kellett volna. Az arcom két hét LRP mentesség után gyönyörűen elkezdett rügyezni: a homlokomon kicsi, kinyomhatatlan fajta aknék, az orrom mentén és az államon nagyobb gumósak.

A májusi véleményem 2 hét használat után írtam - mostmár nyilvánvaló, hogy ennyi idő nem elég a véleményalkotáshoz. Körülbelül 1 hónap használat után nagyon szépen rendbe tettek a következő lépcsőkben: 1. LRP habzó micellás lemosó (kék pumpás) 2. Effaclar H lemosó 3. Effaclar Duo / Bioderma Cicabio (minden másnap váltva). A csomagból nem a Duo szárított, hanem az Effaclar H, tekintettel arra, hogy nem higítottam fel alkalmazáskor, pedig fel kell.

Összességében tehát ezek nagyon jó termékek, de idő kell, hogy a hatásuk láthatóvá váljon, de akkor nagyon látványos. :)

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2020. szeptember 25.

Sokadszorra veszem újra, nagyon szeretem, feléleszti a 3-4 napos hajat is, már nagyon sokszor megmentett. Sajnos nekem elég gyorsan fogy, de nem ez az, ami a legjobban zavar benne...Körülbelül már 4-5 alkalommal jártam úgy, hogy a) nem működött a full új termék spray-je, így dobhattam ki az egészet b) félidőben adta meg magát és dobhattam ki a terméket (ráadásul aznap egy eleve késésben lévős reggelen gondolhatjátok mennyire örültem ennek).

Úgyhogy eltekintve attól, hogy a csomagolása borzasztó, egy nagyon szuper kis termék, nem éri meg drágábbat venni (hosszú hajra főleg nem).

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik
2020. április 26.

Tavaly júniusban kezdtem el használni az Eucerin Dermopure családját, annak lemosóját, tonikját, mattító fluidját és a bőrmegújító kencéjét is beszereztem. Az itteni vélemények hatására vettem meg őket, így ennyi idő távlatában úgy érzem már tudok nyilatkozni a hatásukról.

Kár, hogy nem lehet ide előtte-utána képet csatolni. Ahogy írtam is, tavaly júniusban a semmiből előtörtek rajtam nagy cisztás pattanások. Előtte is problémás volt a bőröm, de ezek ilyen mutáns fajták voltak, konkrét gumók, amiket kinyomni esélytelen, óriási gyulladt göbök. Na ilyenből lett hirtelen nekem 7-8 darab, a sírás kerülgetett. Aztán beszereztem ezt a termékcsaládot és nem tudom, hogy melyik termék - hisz együtt használtam őket - volt az, amelyik a legjobban közrejátszott, de tény, hogy 3 héten belül full letisztították az arcomról az ocsmányságokat úgy, hogy életemben nem volt még olyan szép a bőröm.

Ez a hatás fennmaradt egészen kb. múlt hónapig, amikor elkezdtem érezni, hogy mintha nem használnának már úgy...és valóban, jelenleg megint előjött 1-2 nagyon gyulladt csoda és nem csinálnak velük semmit. Úgyhogy úgy tűnik, hogy a bőröm megunta őket, ezért most csalódottságomban berendeltem LRP termékeket. Ezért egy csillagot levonok, de aki hasonló problémákkal küzd, az mindenképp tegyen egy próbát, nem lesz waste of money.