lilla93

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2020. május 11.

Kombinált bőröm van és az Eucerin termékcsaládjáról tértem át az LRP-re, mert azt megszokta az arcom. Két hete használom az Effaclar H lemosóval együtt és őszintén...?! Semmi változást nem látok. A homlokomon ékeskedő pattanásokkal semmit nem csinált, ellenben újak kijönnek - ezek gyorsan “kinyomhatóvá” is válnak, úgyhogy még reménykedem, hogy ezek hosszú idő óta megbújtak mélyebben, és az Effaclar csak segítette őket kitörni. Ugyanakkor, ami változás és hatalmas minusz: konkrétan darabokban hámlik a bőröm a szám környékén sosem tapasztalt mértékben. Szanaszét szárít. Ilyen az Eu-nál sosem fordult elő..Szóval most nagyon csalódott vagyok, nem ezt vártam, főleg nem ennyi pénzért. Ha 2 héten belül sem látok változást, akkor még ki is dobom őket, nemhogy újravegyem.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik
2020. április 26.

Tavaly júniusban kezdtem el használni az Eucerin Dermopure családját, annak lemosóját, tonikját, mattító fluidját és a bőrmegújító kencéjét is beszereztem. Az itteni vélemények hatására vettem meg őket, így ennyi idő távlatában úgy érzem már tudok nyilatkozni a hatásukról.

Kár, hogy nem lehet ide előtte-utána képet csatolni. Ahogy írtam is, tavaly júniusban a semmiből előtörtek rajtam nagy cisztás pattanások. Előtte is problémás volt a bőröm, de ezek ilyen mutáns fajták voltak, konkrét gumók, amiket kinyomni esélytelen, óriási gyulladt göbök. Na ilyenből lett hirtelen nekem 7-8 darab, a sírás kerülgetett. Aztán beszereztem ezt a termékcsaládot és nem tudom, hogy melyik termék - hisz együtt használtam őket - volt az, amelyik a legjobban közrejátszott, de tény, hogy 3 héten belül full letisztították az arcomról az ocsmányságokat úgy, hogy életemben nem volt még olyan szép a bőröm.

Ez a hatás fennmaradt egészen kb. múlt hónapig, amikor elkezdtem érezni, hogy mintha nem használnának már úgy...és valóban, jelenleg megint előjött 1-2 nagyon gyulladt csoda és nem csinálnak velük semmit. Úgyhogy úgy tűnik, hogy a bőröm megunta őket, ezért most csalódottságomban berendeltem LRP termékeket. Ezért egy csillagot levonok, de aki hasonló problémákkal küzd, az mindenképp tegyen egy próbát, nem lesz waste of money.

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid