lilla93

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Mixa Ceramide Protect Védő Testápoló

Mixa Ceramide Protect Védő Testápoló
2024. január 24.

Hozza a szokásos, magas minőségű és hatékonyságú Mixa színvonalat, nagyon jól hidratál, pillanatok alatt beszívja a bőr. Egyetlen problémám van vele, hogy hiába illatmentes, rajtam mégis érződik egy minimális szúrós illat, amikor felkenem, de szerencsére gyorsan elillan. El fogom használni olyan testrészekre, ahol nem érzem ezt, de a narancssárga adagolós Intense Nourishment jobban bejön, annak nagyon jó letisztult krém illata van, így azt fogom újravenni.

Essence Remove Like a Boss Waterproof Szem Sminklemosó

Essence Remove Like a Boss Waterproof Szem Sminklemosó
2023. május 18.

Spórolok nektek ezer forintot: ne vegyétek meg. A nem vízàlló szemsminkemet sem sikerült leszednie, az illata inkább szag és erős, nem sok mindent csinál. Egyetlen pozitívuma, hogy rávilágított arra, hogy a rózsaszín Garnier micellás is elég gyatra, mert áttöröltem ezzel az arcomat még egyszer sminkeltávolítás után és bőven szedett le még az arcomról.

Ennél vannak sokkal jobb termékek…igazából majdnem csak jobbak, mint pl. a DM sajàtmàrkás kétfázisúja.

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt
2023. április 1.

Alig vártam én is, hogy megérkezzen, hogy végre letehessem a micellás vizet és a dupla tisztítást máshogy csináljam, mint eddig (micellás + Jelly). A termék valóban egy game changer, ötletem sincs hogyan tudja leszedni ennyire tökéletesen a sminket, mindent pàr perc alatt. Még a legmakacsabb szempillaspirállal is elbánik és ahogy írták lent, nem marad a panda maci hatás, csak makulátlan tisztasàg. Nem kell diónyi, meg féldiónyi mennyiség, erre figyeljetek, én épp hogy az ujjam begyével picit belenyúlok, inkább egy üveggolyónyi mennyiség ránézésre. Utána én már nem is érzem szükségét a Jelly-nek, szóval lehet azt el is fogom engedni majd hosszútávon.

Kettő dolog miatt adok “csak” 4 csillagot, de visszajövök még, lehet csak most érzem így. Kombinált a bőröm, most a szeles időkben elég száraz, lemosás után azért húzódik a bőröm, ami egy Jellynél nem fordult elő. Nyilván utána rögtön hidratálok, de úgy érzem kicsit tovább szárít. Plusz nekem a homályos látás használat után azért fennáll 2-3 percig, de csak az előbbi miatt vonok le egy csillagot, ez annyira nem zavar.