lilla96

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Kallos Love Soft Szemceruza

Kallos Love Soft Szemceruza
2015. február 21.

Libresse-hez adták ajándékba nekem is. Nem is tudtam, hogy vannak Kallos dekorkozmetikumok is. A glitteres sötétbarna van meg, nagyon klassz színe van! Az a vicces, hogy ilyen színűt kerestem nem rég az itt jóra értékeltek közül, de nem igen találtam. Az, hogy glitteres másnál nem is láttam, ez plusz egyébként, bár kicsit nekem "tinis" beütésű, és hát kevésbé hétköznapi esetleg. De abszolút klassz egyébként.

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk
2015. január 28.

Nagyon szeretem! :) Tényleg gél-hatású, szép fényes, tapintásra is olyan, valamint tartóssá teszi a lakkozást. Hihetetlen, meddig maradtak meg alatta a strasszkövek is! 5*

Dtangler Hair Brush

Dtangler Hair Brush
2014. december 28.

Engem is elcsábított ez a mostanában divatos lett hajkefe, a sok széppel amit ígér és az eddigi vásárlók véleményeivel. A Tangle Teezert veszik többen, úgy láttam, de nekem ennek a formája sokkal jobban tetszett, hogy nyeles, plusz kicsit nagyobb is, mondom 3 ezret egy biztos helyről akkor még meg is ér. A Michel Mercier pedig tényleg profinak tűnt, de az már elég nagy, nem az a bedobálós fajta. Hosszú, elég sok, egészséges hajam van, azonban a kis babahajak és az, hogy könnyen kócolódok, de nagyon, mindig problémát jelentett számomra. Reméltem ez a hajkefe megoldást jelenthet. Egész jó kis cucc, szeretem, de nem mondanám csoda-fésűnek, ahogyan azt eddig olvastam mindenütt. Érdekes, az én hajam igen is feltöltődik tőle, de nem is tudom miért nyelné el az elektromosságot, hiszen műanyag. Szóval ez, hogy antisztatikus..hát, a régi szimpla hajkefém jobban volt az. Még a macskával is ráztuk egymást utána.:D Plusz, a hajkefén is érezni, hogy feltöltődött, vagy ez lenne az elnyelés? Nem igazán értem a mechanizmusát, ha ez mégis igaz, de jobban kiállnak a babahajaim mint valaha, amit amúgy is utáltam. Mindegy, próbálom lelapítgatni. Úgyhogy ennek bedőltem, vagy csak nálam nem stimmel valami. Valamint szerintem még csak nem is eredeti hajkefét kaptam, ennyi pénzért, szóval utóbbiért is -1 csillag. Pedig azt hittem a beszerzési forrás megbízható, de ki tudja.. Olyan névtelen, csak így a dobozról ítélve, meg ezen nincs úgy infó mint a többin, meg más kicsit részleteiben és dobozában, mint az eredeti oldalon lévő. A másik két fajta pedig eredetinek tűnik és ehhez képest profibbnak, na meg az nagyon megy, itt is láttam..ott van aztán rengeteg vélemény és mind pozitív. Így ár-érték arányban sem az igazi, valószínű vannak jobb hajkefék is ennyiért, de kinek mi válik be, valaki a disznósörtést ajánlja, valaki azt nem szereti, valaki a fát, valakinek az nem válik be..és így tovább. Sajnos még nem próbáltam ennyi félét.

Update: Most már úgy száll tőle a hajam, hogy a fésű is magához vonzza..:(