Best of Beauty 2019

Lillacc

Regisztráció dátuma: 2011. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 17.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

CD Boldogság Deo Roll-On

CD Boldogság Deo Roll-On
2019. február 1.

Szerettem amíg tartott, még az ősi időkben kaptam a krémmániától tesztelésre a spray kiszerelésű párjával. A napokban láttam akcióban a dm polcain. Kifejezetten kellemes illatú, nyáron a fújkálós párjával frissítgettem napközben ha szükseg volt rá. Felkenés után elég nehezen szárad, cserébe viszont nem hagy foltot a ruhán. Csodát nem tesz, bár szerintem azt a 3-4ezer forintos Vichy deo sem, szóval akkor már inkább ez. :D

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2019. február 1.

Száraz és/vagy vízhiányos bőrűeknek kötelezővé tenném beiktatni az arcápolási rutinba különösen a téli időszakban. Pihe-puha bőrérzetet ad, nekem nagyon sokat segített, mióta használom közel sem húzódik annyira a bőröm reggelente. Az illata sem irritáló, nehezen elalvóknak tuti segítség az enyhe levendulás aromája. :)

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2018. december 6.

Sajnos teljesen kiakadt rá az arcom. Brutális irritációt okozott a lemosást követően égő, vörös foltok formájában. Ha kicsit is érzékeny a bőröd, nem javaslom a 7% AHA savat. x)
Másnapra viszont tényleg babapuhaságú és fényű arcot varázsolt. Hatásos de nekem túl sok sajnos.