lillacstoth

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

HappySkin Beauté De Luxe mell, dekoltázs és has feszesítő olaj

HappySkin Beauté De Luxe mell, dekoltázs és has feszesítő olaj
2018. június 12.

Nagy reményeket fűzök a termékhez! Bátran kísérletezek vele, mert csak natúr alapanyagokból áll, így sokat nem veszíthetek. Még az elején járok, úgyhogy látványos eredményt eddig nem tapasztaltam. Azt viszont érzem, hogy kellemes a bőrömnek és talán egy picit látom, hogy feszesebb vagyok. Kíváncsian várom, mi lesz ha elfogy a tubus. Megelőlegezem az öt csillagot.

HappySkin Kleopátra Testápoló Bio Csipkebogyóolajjal

HappySkin Kleopátra Testápoló Bio Csipkebogyóolajjal
2014. július 3.

Most olvasom az előttem szóló véleményét és érdekes, mert én pont az ellenkezőjét állíthatom. Az illata nyilván nem egy Nivea, vagy Dove, de ez egy TERMÉSZETES kozmetikum. Az ára valóban húzós, de nagyon sokáig elég, ez a 100 ml-es kiszerelés is.

HappySkin Zeusz Szilárd Sampon Ricinusolajajjal és Csalán-Kivonattal

HappySkin Zeusz Szilárd Sampon Ricinusolajajjal és Csalán-Kivonattal
2014. július 3.

Nekem bevált és nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az árát sem sokallom, mert eddig is egy hasonló árkategóriás sampont használtam a hajhullásom miatt. Egy hét használat után hajam szinte új életre kelt. Megszüntette a hajhullásomat és hajam a régi fényét is visszanyerte. Persze az első használat során én is meglepődtem, hogy olyan érdekes állaga lesz a hajamnak tőle, de a citromleves öblítés megoldotta.

4 ÖSSZETEVŐ