lilladarai

Regisztráció dátuma: 2017. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. január 26.

1 hónapja használom és kissé vegyes érzéseim vannak. Évek óta küzdök az államon megjelenő gyulladt pattanásokkal - gondoltam, ez lesz a megoldás! Eleinte egyáltalán nem használt, sőt elszaporodtak a pattanásaim az egész arcomon, ami alapvetően nem jellemző rám. Emellett borzasztóan száradni és hámlani kezdett a bőröm. Gondoltam, biztos az arclemosó rossz, vettem egy másikat, ami végül még rosszabb és gyulladtabb eredményt hozott. Visszaváltottam az első, kevésbé rossz lemosóra, hogy amíg kitalálok valamit, addig azért használjam és próbálkozzak. Hát egyik napról a másikra megtáltosodott a bőröm, azóta sem értem, mi történt. Az utóbbi 2 hétben csak 2 kisebb pattanás akart kibújni menzeszkor, de azokat is lelohasztotta. Aminek külön örülök, hogy a hegeket gyönyörűen halványítja. Az első borzasztó tapasztalatok miatt levonok egy csillagot, de amúgy mostmár jóban vagyunk :)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2018. április 28.

Én az aranyat próbáltam és bátran állíthatom, hogy ez az eddigi legjobb spirálom! Nagyon gyorsan és könnyen lehet vele szépre festeni a pillákat, valamint egyáltalán nem csomósít. Sokszor újra vettem már, le nem cserélném semmi pénzért!!! A pirosat viszont lehet, hogy egyszer kipróbálom :)

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó
2018. április 28.

Hihetetlen és felháborító, hogy képesek ezt a terméket érzékeny szemre árulni. Borzasztóan csípi, marja a szemet, rettenetes!!! Ha lehetne, -1 csillagot kapna!